P. Motiejūno pavaduotojas „Žalgiriui“ taria „sudie“ – Kas vyksta Kaune

P. Motiejūno pavaduotojas „Žalgiriui“ taria „sudie“

Stop kadro nuotr.

Kauno „Žalgirio“ direktoriaus pavaduotojas sporto reikalams Francois Lamy palieka komandą. Lietuvos čempionų klubas su 46-erių prancūzu išsiskyrė abipusiu sutarimu.

Ne vienerius metus krepšinio agentu bei įvairių Prancūzijos klubų konsultantu dirbęs F. Lamy prie „Žalgirio“ prisijungė praėjusių metų rugpjūčio pabaigoje.

„Dėkoju „Žalgiriui“ už man suteiktą progą ir galimybę pasisemti patirties istoriniame Europos krepšinio klube, turinčiame neįtikėtiną gerbėjų palaikymą. Ne kartą esu minėjęs, kad Lietuvoje krepšinio kultūra ir žaidimo supratimas yra unikalūs, todėl su jais reikia susigyventi, o trumpalaikis įsipareigojimas klubui su tuo yra ne visada suderinamas.

Sutarėme išsiskirti abipusiu sutarimu, kad ir klubas, ir aš asmeniškai turėtume laiko planavimui ir galėtume ruoštis ateities iššūkiams. Visai organizacijai, jos atsidavusiems darbuotojams ir sirgaliams linkiu kuo geresnės sezono pabaigos“, – sakė F.Lamy.

Direktoriaus pavaduotojui sporto reikalams palikus komandą, Kauno „Žalgiris“ papildymo šioje pozicijoje laukia vos pasibaigus 2021–2022 m. krepšinio sezonui.

Rekomenduojami video
TOP NAUJIENOS
SUSIJUSIOS NAUJIENOS
Naujausios žinios
EISMAS
112
LAISVALAIKIS
KULTŪRA
VERSLAS
MOKSLAS IR IT
SPORTAS
POLITIKA