Kaune pareigūnų užklupti jaunuoliai įklimpo iki ausų – Kas vyksta Kaune

Kaune pareigūnų užklupti jaunuoliai įklimpo iki ausų

Kauno apskrities VPK nuotr., „Kas vyksta Kaune“ montažas

Antradienio vakarą Kauno apskrities vyriausiojo policijos komisariato (toliau – Kauno apskr. VPK) Patrulių rinktinės pareigūnai sulaikė keturis jaunuolius, kurie, kaip įtariama, su savimi turėjo narkotinių ir psichotropinių medžiagų.

Kaip nurodoma Kauno apskr. VPK pranešime, sausio 25 d. apie 22.10 val. Kaune, A. ir J. Gravrogkų g., Kauno apskr. VPK Patrulių rinktinės pareigūnai pastebėjo įtartinai važinėjantį automobilį „BMW 530D“, vairuojamą jauno vyro (g. 2002 m.). Su kėdainiečiu važiavo dar vienas Kėdainių miesto gyventojas (g. 2002 m.) bei du kauniečiai (g. 2004 m. ir g. 2003 m.).

Pareigūnams pradėjus kalbinti jaunuolius, jie taip ir nepaaiškino, kodėl važinėjasi pirmyn atgal, ką veikia šiame rajone. Kadangi jaunuoliai pareigūnams atrodė sutrikę ir išsigandę, o jų pasakojimų versijos išsiskyrė – atlikta dalinė automobilio vairuotojo ir keleivių apžiūra. Apžiūros metu vienoje iš kauniečio (g. 2003 m.) dėvimos striukės vidinėje kišenėje rasta metalinė dėžutė, kurioje aptiktos dvi plastikinės pakuotės.

Vienoje – baltos spalvos milteliai, kitoje – neaiškios kilmės sintetiniai paketėliai su užrašu LSD. Maža to, patikrinus automobilį, jame rasti dar du maišeliai, kuriuose buvo po 50 vnt. gelsvos spalvos, galimai narkotinės kilmės, tablečių. Visi jaunuoliai buvo pristatyti į gydymo įstaigą tyrimui dėl narkotinių medžiagų vartojimo. Vėliau nepilnametis perduotas tėvams, o likę vaikinai – sulaikyti.

Pastaruosius pristačius į policijos įstaigą ir dar kartą atlikus apžiūrą, policijos pareigūnai pas vieną iš jų apatiniuose rūbuose aptiko slepiamų, kaip įtariama, kanapių. Jaunuoliai policijos pareigūnams iki šiol nebuvo žinomi.

Kauno apskr. VPK Kauno miesto Dainavos policijos komisariato pareigūnai dėl neteisėto disponavimo narkotinėmis ar psichotropinėmis medžiagomis be tikslo jas platinti pradėjo ikiteisminį tyrimą pagal pagal Lietuvos Respublikos baudžiamojo kodekso 259 str. 1 d. Už tai gresia bauda arba areštas, arba laisvės atėmimas iki dvejų metų.

Tyrimą organizuoja ir jam vadovauja Kauno apygardos prokuratūros Kauno apylinkės prokuratūros 6-ojo skyriaus prokurorai.

Rekomenduojami video
TOP NAUJIENOS
SUSIJUSIOS NAUJIENOS
Naujausios žinios
EISMAS
112
LAISVALAIKIS
KULTŪRA
VERSLAS
MOKSLAS IR IT
SPORTAS
POLITIKA