Išskirtinio Kauno policijos komisariato laukia atgimimas – Kas vyksta Kaune

Išskirtinio Kauno policijos komisariato laukia atgimimas

Nemuno PK / R. Tenio nuotr.

Antradienį Kauno apskrities vyriausiojo policijos komisariato (VPK) vadovybė simboliškai perdavė Nemuno policijos komisariato, įsikūrusio A. Juozapavičiaus pr., raktus UAB „Vilungės statyba“, turintiems nemažai patirties su paveldosaugos objektais. Netrukus policijos pastatas bus pritaikytas jungtiniam komisariatui, jame darbuosis beveik šimtas policijos pareigūnų. Planuojama, jog numatyti remonto darbai tęsis pusantrų metų.

Kaip skelbia Kauno apskrities VPK, išskirtinio pastato saugomu fasadu remontas, planuojama, prasidės šią savaitę. Iš komisariato jau išsikėlė čia dirbę policijos pareigūnai, tad perdavus raktus laikiniesiems šeimininkams, jie įrenginės statybvietę ir ruošis pirmiesiems darbams. Sutartis dėl Kauno apskrities VPK Kauno miesto Nemuno policijos komisariato remonto pasirašyta 2021 metų gruodžio 9 d.

Pastato remonto darbų, kurių pagrindinis tikslas – pritaikyti šį pastatą jungtiniam komisariatui, vertė sieks apie 1 mln. eurų. Planuojama, kad Kauno gyventojams bei policijos darbuotojams atnaujintos patalpos bus atidarytos 2023 metų viduryje. Po renovacijos pastate vėl įsikurs ir dirbs Kauno apskrities VPK Kauno miesto Nemuno komisariatas.

Nemuno PK perduodamas rangovams / Kauno apskrities VPK nuotr.

Nors šis jungtinis komisariatas 2021 metų lapkritį atšventė vienerių metų gimtadienį, tačiau iki šiol jo pareigūnai dirbo dviejuose skirtinguose pastatuose – vienas jų A. Juozapavičiaus pr., kitas – Kęstučio g. Po pusantrų metų Kauno miesto Nemuno policijos komisariato pareigūnams žadamos geresnės darbo sąlygos – jie įsikurs atnaujintame ir moderniame policijos komisariate.

Naujasis policijos komisariatas Radvilėnų plente

Kol A. Juozapavičiaus prospekte esančiame komisariate darbuosis statybininkai, čia dirbę policijos pareigūnai prisijungs prie likusių kolegų ir laikinai persikels į Kęstučio g. bei Laisvės al. esančius policijos pastatus.

„Labai džiaugiamės, kad mūsų Nemuno policijos komisariate taip pat pradedamas ilgai lauktas ir labai reikalingas projektas, o kitais metais komisariato pareigūnai galės dirbti viename pastate, taip bus lengviau organizuojamas darbas, pareigūnai galės pagelbėti šalia esantiems kolegoms. Manau, kad atnaujintas komisariatas papuoš ne tik Šančius, bet ir visą Kauno miestą“, – pranešime cituojamas Kauno apskrities VPK viršininko pavaduotojas Giedrius Klimavičius.

G. Klimavičius / Kauno apskrities VPK nuotr.

Šių pokyčių laukė ir patys policijos pareigūnai. „Reikėjo susitaikyti su mintimi, kad du komisariatai tapo vienu, tačiau kuriam laikui liko veikti dviejuose pastatuose. Kolektyvas labai laukė šios akimirkos“, – sakė Kauno apskrities VPK Nemuno policijos komisariato viršininkė Jolita Dockienė.

Rekonstruojamas komisariatas Vytauto prospekte

Nuo sausio 24 d. dėl remonto darbų A. Juozapavičiaus pr. 17, Kauno apskrities VPK Kauno miesto Nemuno policijos komisariato pareigūnai įsikūrė Kęstučio g. 42 ir Laisvės al. 11.

Gyventojus šio komisariato 1-ojo ir 2-ojo Veiklos skyrių pareigūnai priims adresu Kęstučio g. 42.

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on email
Rekomenduojami video
TOP NAUJIENOS
SUSIJUSIOS NAUJIENOS
Naujausios žinios
EISMAS
112
LAISVALAIKIS
KULTŪRA
VERSLAS
MOKSLAS IR IT
SPORTAS
POLITIKA