Neeilinis incidentas Kaune: karinis sraigtasparnis galimai laistė degalus ant namų ir žmonių - Kas vyksta Kaune

Neeilinis incidentas Kaune: karinis sraigtasparnis galimai laistė degalus ant namų ir žmonių Lietuvos kariuomenė pranešėjo informaciją neigia

BNS 2022/01/26 15:46
Asociatyvi / R. Tenio nuotr.

Kauno policija ir aplinkosaugininkai aiškinasi, ar antradienio vakarą virš miesto skridęs karinis sraigtasparnis laistė degalus ant namų ir žmonių. Tuo metu Lietuvos kariuomenė viską neigia.

Pirmasis apie galimą incidentą pranešė naujienų portalas „lrytas.lt“. Įvykio liudininkas portalui teigė, kad antradienį apie 17.15 val. Kaune, J. Pabrėžos bei A. J. Povilaičio gatvių sankirtoje karinis sraigtasparnis laistė degalus.

„Vakar sulaukėme pranešimo iš gyventojo, kuris teigė, jog virš jo namų teritorijos skrido ir, jo įtarimu, degalais aplaistė jo augintinį, teritoriją“, – BNS trečiadienį sakė Kauno apskrities policijos atstovė Odeta Vaitkevičienė.

„Šią informaciją fiksavome, šiuo metu tikslinamos aplinkybės, kas ten iš tikrųjų įvyko“, – pridūrė ji.

Aplinkos apsaugos departamento atstovai taip pat teigė, kad šiuo metu „vyksta aplinkybių tikslinimas“.

„Siekiame išsiaiškinti, ar yra pagrindas pradėti tyrimą pagal gautą skundą. Kol kas nieko tikslaus negalime pasakyti“, – BNS sakė departamento atstovė Jurgita Jasiūnienė.

Lietuvos kariuomenė nurodė, kad minėtu laiku sraigtasparnis virš Kauno skrido, tačiau degalų išsiliejimo nebuvo.

„Po skrydžio pamačius tą informaciją spaudoje, sraigtasparnis buvo apžiūrėtas ir technikų, ir pačių pilotų. Jokio nutekėjimo nerasta. Mes įtariame, kad tai galėjo būti melaginga informacija“, – aiškino Lietuvos kariuomenės Strateginės komunikacijos departamento direktorius Gintaras Koryzna.

Rekomenduojami video
TOP NAUJIENOS
SUSIJUSIOS NAUJIENOS
Naujausios žinios
EISMAS
112
LAISVALAIKIS
KULTŪRA
VERSLAS
MOKSLAS IR IT
SPORTAS
POLITIKA