Pasidairykite: ant prekystalio - buvusio Kauno mafijos šulo rūmai Žaliakalnyje - Kas vyksta Kaune

Pasidairykite: ant prekystalio – buvusio Kauno mafijos šulo rūmai Žaliakalnyje

Kas vyksta Kaune, DELFI 2022/01/21 14:25
„Facebook“ grupės „Parduodami butai, namai Kaune.“ nuotr.

Socialiniame tinkle ketvirtadienį paviešintas nekilnojamojo turto (NT) skelbimas, kokį išvysi tikrai nedažnai. Prestižinėje vietoje parduodamas ištaigingas netoli 900 kv. m bendro ploto namas. Patikimomis „Kas vyksta Kaune“ žiniomis, rūmuose su vaizdo stebėjimo kameromis ir metalinėmis žaliuzėmis anksčiau gyveno vienas „daktarų“ nusikalstamos grupuotės lyderių Jonas Bielskis.

Pranešimas apie parduodamą namą vakar įkeltas viešoje „Facebook“ grupėje „Parduodami butai, namai Kaune“. Kaip nurodoma skelbime, bendras būsto plotas siekia 872 kv. m, iš kurių naudingas plotas sudaro 644 kv. m, gyvenamasis plotas – 360 kv. m.

Šiuose milžiniškuose rūmuose įrengta pirtis, baseinas, sporto salė, numatyta erdvė biliardui. Požeminiame garaže telpa šeši automobiliai, o jei naujieji savininkai jų turi daugiau ar laukia svečių, priparkuoti galima ir prie namo.

Yra čia ir liftas, tuo metu langus, kaip teigiame skelbime, puošia pagal užsakymą gaminti vitražai. Pirmo aukšto grindys – žvilgančio granito, be naujos santechnikos, šildymo sistemos, elektros instaliacijos, įdiegta ir apsaugos bei priešgaisrinė sistemos.

Greičiausiai, puikiai suprasdamas, kad vienai šeimai gyventi tokiame name didžiulė prabanga, NT brokeris būstą pristato kaip investicinį projektą, esą pastate galima suprojektuoti 16-20 butų daugiabutį.

Šių rūmų kaina – 1,2 mln. eurų.

Patikimais „Kas vyksta Kaune“ duomenimis, ši pilaitė Dainavos gatvėje priklausė Henriko Daktaro bičiuliui, žinomam nusikalstamo pasaulio veikėjui Jonui Bielskiui pravarde Senelis. Kaip 2007-aisiais rašė „Delfi“, J. Bielskį gerbdavo visi kriminalinių šeimų autoritetai, jam būdavo patikimos gaujų paslaptys.

J. Bielskis / DELFI nuotr.

Kauniečio pavardė figūravo keliose baudžiamosiose bylose. J. Bielskis sutiko bendradarbiauti su Lietuvos kriminalinės policijos biuro pareigūnais atskleidžiant įvairius „daktarų“ nusikaltimus.

J. Bielskiui buvo skirtas namų areštas, tačiau 2006-aisiais jis spruko į Rusiją. Po beveik du mėnesius trukusių paieškų kaunietis buvo sulaikytas Sankt Peterburge.

2014-ųjų sausį Vilniaus apygardos teismas tuo metu valstybės saugotam J. Bielskiui skyrė 5 metų laisvės atėmimo bausmę, Policijos departamentui iš jo priteista 12,5 tūkst. Lt – tiek kainavo jo ekstradicijos iš Rusijos išlaidos.

Rekomenduojami video
TOP NAUJIENOS
SUSIJUSIOS NAUJIENOS
Naujausios žinios
EISMAS
112
LAISVALAIKIS
KULTŪRA
VERSLAS
MOKSLAS IR IT
SPORTAS
POLITIKA