Kauno apskrityje už 6 milijonus eurų iškils nauja „Komfovent“ gamykla – Kas vyksta Kaune

Kauno apskrityje už 6 milijonus eurų iškils nauja „Komfovent“ gamykla

BNS 2022/01/20 19:44
Asociatyvi / LAS / D. Šarakausko nuotr.

Vėdinimo sistemų gamintoja „Komfovent“ Kaišiadorių rajone per trejus metus žada į naują gamyklą investuoti 6 mln. eurų ir sukurti ne mažiau kaip 100 darbo vietų.

Įmonė su savivaldybe pasirašė investicijų sutartį, pranešė savivaldybė.

„Tikimės, kad naujai sukurtos darbo vietos žmonėms, važinėjantiems dirbti į Vilnių ar Kauną, leis rasti gerai apmokamo darbo arčiau namų. Kaišiadorių rajono investicijos į infrastruktūros įrengimą, įvertinus surenkamus mokesčius, atsipirks per 2-3 metus“, – teigia rajono meras Vytenis Tomkus.

Pagal trišalę sutartį savivaldybė įsipareigojo sutvarkyti ir investuotojo poreikiams pritaikyti žemės sklypą Pramonės gatvėje, o „Komfovent“ per trejus metus nuo statybos leidimo gavimo investuoti ne mažiau kaip 6 mln. eurų.

Įmonės antrinė bendrovė „Amalva“ bus atsakinga už maždaug 20 tūkst. kv. metrų gamyklos pastato statybas.

„Komfovent“ Lietuvoje ir kitose Europos šalyse yra sukūrusi apie 1 tūkst. darbo vietų, 85 proc. bendrovės produkcijos eksportuojama į Vakarų Europos šalis.

Naujienų agentūros BNS informaciją skelbti, cituoti ar kitaip atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško UAB "BNS" sutikimo draudžiama.
Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on email
Rekomenduojami video
TOP NAUJIENOS
SUSIJUSIOS NAUJIENOS
Naujausios žinios
EISMAS
112
LAISVALAIKIS
KULTŪRA
VERSLAS
MOKSLAS IR IT
SPORTAS
POLITIKA