Jonaviečius nukamavęs „Žalgiris“ – viena koja KMT pusfinalyje | Kas vyksta Kaune

Jonaviečius nukamavęs „Žalgiris“ – viena koja KMT pusfinalyje

„BC Žalgiris“ „Facebook“ puslapio nuotr.

Kauno „Žalgirio“ krepšininkai sekmadienį pergalingai pradėjo Citadele Karaliaus Mindaugo taurės turnyro ketvirtfinalio seriją su Jonavos „CBet“ ekipa. Jure Zdovco auklėtiniai išvykoje varžovus įveikė rezultatu 86:75 (20:22, 25:10, 17:28, 24:13). Atsakomosios rungtynės Garliavos sporto ir kultūros centre bus žaidžiamos sausio 18 d., 17 val.

Net septynis taškus iš eilės dvikovos pradžioje surinko Janis Strelniekas, o Artūras Milaknis ir Mantas Kalnietis pridėjo po tritaškį – 13:9. Penkiais taškais iš eilės pasižymėjo Tyleris Cavanaugh, dvitaškį pataikė Lukas Lekavičius, tačiau po pirmojo kėlinio teko vytis varžovus – 20:22.

Dar septynis taškus žaibiškai surinko L. Lekavičius, Paulius Jankūnas taikliai metė iš toli, o dvitaškį realizavo J. Nebo – 32:24. A. Milaknis tiksliai paleido dar vieną tritaškį, penkis taškus paeiliui surinko J. Strelniekas, M. Kalnietis pridėjo du taškus, o po dar vieno taiklaus J. Strelnieko tritaškio, skirtumas išaugo iki rekordinio – 45:32.

Antras rezultatyviausias po J. Strelnieko svečių ekipoje buvo L. Lekavičius, truktelėjęs „Žalgirį“ svarbiais momentais antroje mačo pusėje / „BC Žalgiris“ „Facebook“ puslapio nuotr.

Po dvitaškį po pertraukos pataikė J. Strelniekas ir L. Lekavičius, M. Kalnietis pridėjo dar vieną tolimą metimą, o J. Nebo surinko keturis taškus – 56:45. Tris minutes taškų pelnyti negalėjusius kauniečius išjudino Tai Websterio tritaškis, baudos metimą realizavo Karolis Lukošiūnas, dvitaškį įmetė T. Cavanaugh, tačiau varžovai priartėjo – 62:60.

K. Lukošiūnas smeigė tritaškį, T. Cavanaugh sumetė keturis baudų metimus, du realizavo Edgaras Ulanovas, o J. Nebo dvitaškiu vėl padidino pranašumą – 73:66. L. Lekavičius pasižymėjo taikliu tolimu metimu ir dvitaškiu, J. Nebo pridėjo keturis taškus, T. Cavanaugh du taškus įsirašė po puolime atkovoto kamuolio, o dvikovą taikliu dvitaškiu užbaigė E. Ulanovas – 86:75.

„Žalgiris“: J. Strelniekas 17 (4 rez. perd.), L. Lekavičius 16 (6 rez. perd.), T. Cavanaugh 13 (6 atk. kam.), J. Nebo 12 (5 atk. kam.), M. Kalnietis 8, A. Milaknis 6, E. Ulanovas 4 (9 atk. kam.), K. Lukošiūnas 4, T. Websteris 3, P. Jankūnas 3.

„CBet“: E. Lecomte 27, L. Kisielius 15, E. Šaulys 14.

Šios ketvirtfinalio poros nugalėtojai pusfinalyje susitiks su „Šiaulių-7bet“ krepšininkais, kurie ketvirtfinalyje eliminavo Utenos „Uniclub – Juventus“. „Citadele“ KMT finalo ketvertas vyks vasario 19-20 d. Vilniaus „Avia Solutions Group“ arenoje.