Aliarmas „Iki” parduotuvėje Kauno ugniagesius privertė lipti ant stogo | Kas vyksta Kaune

Aliarmas „Iki” parduotuvėje Kauno ugniagesius privertė lipti ant stogo

Ketvirtadienio vakarą kaunietis įamžino specialiųjų tarnybų sujudimą Partizanų gatvėje. Spėliota, kad prekybos centre „Iki” įsiplieskė gaisras.

„Kas, kaip, dėl ko, nežinau”, – ketvirtadienio vakarą pranešė vaizdo medžiagą atsiuntęs kaunietis.

Tuo metu Kauno priešgaisrinės gelbėjimo valdybos duomenimis, ketvirtadienį apie 22.31 val. buvo gautas pranešimas iš saugos tarnybos, kad Partizanų gatvėje suveikė prekybos centro „Iki” signalizacija ir iš vamzdžio kyla dūmai.

Ugniagesiams atvykus į įvykio vietą, pastebėta, kad iš lauke esančio kamino rūko dujinio šildytuvo garai, išorinių gaisro požymių nebuvo.

Specialiosios tarnybos budėjo, kol atvyko atsakinga parduotuvės darbuotoja ir atrakino duris, viduje degimo požymių taip pat nebuvo.

Apsaugos darbuotojams pranešus, kad daviklis suveikė ant stogo, buvo patikrintas ir pastato stogas, nustatyta, kad priešgaisrinė signalizacija suveikė dėl lauko prožektoriaus gedimo. Apsaugos darbuotojai atjungė parduotuvės lauko apšvietimo elektros energijos tiekimą.

Dėkojame kauniečiams už tai, kad praneša apie aktualius įvykius. Jei ir jūs norite pasidalinti savo informacija ar nuomone apie Kauno aktualijas, rašykite pasinaudoję spec. forma „Pranešti naujieną“ arba per „Facebook“ puslapio privačias žinutes.

Rekomenduojami video
TOP NAUJIENOS
SUSIJUSIOS NAUJIENOS
Naujausios žinios
EISMAS
112
LAISVALAIKIS
KULTŪRA
VERSLAS
MOKSLAS IR IT
SPORTAS
POLITIKA