Atsipalaidavęs „Žalgiris“ vos neprisižaidė su LKL autsaideriais | Kas vyksta Kaune

Atsipalaidavęs „Žalgiris“ vos neprisižaidė su LKL autsaideriais

Žalgiris.tt nuotr.

Vietoje nukeltų Eurolygos rungtynių išvykos į Prienus sulaukę Kauno „Žalgirio“ krepšininkai iškovojo 16-ąją pergalę „Betsafe-LKL“ čempionate, įveikę „Labas GAS“ komandą 88:71 (20:19, 27:17, 14:20, 27:15).

Prie pirmųjų aštuonių „Žalgirio“ taškų prisidėjo Paulius Jankūnas, asistavęs Karolio Lukošiūno tritaškiui ir pats pridėjęs 5 taškus. Lukas Lekavičius kabino kamuolį Josho Nebo dėjimui (10:2), bet šeimininkai atsakė savo atkarpa – 10:11. Po tritaškį smeigė komandos draugų užtvaromis pasinaudoję K.Lukošiūnas ir Artūras Milaknis, o kėlinį 4 taškais užbaigė Marekas Blaževičius – 20:19.

Antrąjį kėlinį žalgiriečiai pradėjo geležine gynyba ir per 4 minutes išsiaugino dviženklį pranašumą, kai pasižymėjo Tyleris Cavanaugh, M.Blaževičius, Janis Strelniekas, Tai Websteris, P.Jankūnas ir Nielsas Giffey – 34:21. Į du prieniškių tolimus šūvius atsakė P.Jankūnas, A.Milaknis ir trečiąjį savo tritaškį pataikęs K.Lukošiūnas – 41:31. Pirmąją rungtynių pusę užbaigė savo tryliktąjį tašką rinkęs P.Jankūnas ir N.Giffey dvitaškis – 47:36.

Po didžiosios pertraukos „Žalgirio“ puolimas šiek tiek strigo: per 5 minutes tritaškį įmetė L.Lekavičius ir baudas sumetė T.Cavanaugh (52:45). Netrukus T.Cavanaugh pelnė dar 2 taškus, o tarp M.Blaževičiaus dvitaškių įsiterpė T.Websterio tolimas metimas iš kampo – 61:56.

Ketvirtajame kėlinyje aikštelėje dominavo M.Blaževičiaus ir T.Websterio duetas. Marekas per kėlinį pelnė net 13 taškų ir apdovanojo varžovus blokais, o T.Websteris galingu dėjimu tvirtino žalgiriečių persvarą. Dar 5 taškus pridėjo P.Jankūnas, tritaškį iš kampo smeigė A.Milaknis ir „Žalgiris“ išsivežė pergalę iš Prienų – 88:71.

„Žalgiris“: Marekas Blaževičius 23 (10/14 dvit., 8 atk. kam.), Paulius Jankūnas 18 (5/5 dvit.), Tai Websteris 11, Karolis Lukošiūnas 9, Artūras Milaknis ir Tyleris Cavanaugh – po 8.

„Labas GAS“: Jovanas Kljajičius 21 (2/9 trit.), Rapolas Ivanauskas 15 (10 atk. kam., 21 n.b.), Ignas Sargiūnas 13, Mantvydas Staniulis 8.