Beveik mėnesį Eurolygoje nežaidęs „Žalgiris“ nepasinaudojo šansu Miunchene | Kas vyksta Kaune

Beveik mėnesį Eurolygoje nežaidęs „Žalgiris“ nepasinaudojo šansu Miunchene

„BC Žalgiris“ „Facebook“ puslapio nuotr.

Kauno „Žalgirio“ krepšininkai po ilgokos pertraukos vėl žaidė Eurolygos rungtynes, tačiau jose turėjo pripažinti varžovų pranašumą. Jure Zdovco auklėtiniai Miunchene rezultatu 65:74 (15:16, 18:18, 21:27, 11:13) nusileido vietos „Bayern“.

Rungtynes taikliu dvitaškiu pradėjo Joshas Nebo, Tyleris Cavanaugh pataikė iš toli, tačiau vėliau žalgiriečių puolimas įstrigo keturioms minutėms – 5:11. Tritaškiu tada pasižymėjo Tai Websteris, penkis taškus iš eilės surinko Marekas Blaževičius, o kėlinio pabaigoje nelengvą metimą įmetė Lukas Lekavičius – 15:16.

Šešiais taškais pasižymėjo kamuolius puolime rinkęs J. Nebo, o įžūliai rungtyniavęs T. Websteris surinko penkis – 26:19. Dvitaškiu su pražanga blykstelėjo Nielsas Giffey, J. Nebo pataikė iš vidutinio nuotolio, o dvitaškį pataikė ir L. Lekavičius – 33:34.

Iškart po pertraukos po dvitaškį realizavo T. Websteris ir T. Cavanaugh, o Paulius Jankūnas pataikė dvitaškį su varžovo pražanga – 40:45. Du baudų metimus realizavo Artūras Milaknis, keturis taškus įsirašė L. Lekavičius, Mantas Kalnietis taikliai metė iš toli, M. Blaževičius sumetė du baudų metimus, o tolimu metimu pasižymėjo A. Milaknis – 54:61.

Labai sudėtingu metimu kėlinuką pradėjo L. Lekavičius, J. Nebo galingai įdėjo iš viršaus, tačiau deficitas išaugo iki dviženklio – 58:70. Keturis taškus paeiliui pelnė Edgaras Ulanovas, vieną baudos metimą įmetė Janis Strelniekas, du realizavo J. Nebo, tačiau svečiams teko pripažinti varžovų pranašumą – 65:74.

„Žalgiris“: J. Nebo 14 (9 atk. kam.), T. Websteris 10, L. Lekavičius 10, M. Blaževičius 7, T. Cavanaugh 5 (5 atk. kam.), A. Milaknis 5, E. Ulanovas 4 (5 atk. kam.), M. Kalnietis 3, N. Giffey 3, P. Jankūnas 3, J. Strelniekas 1.

„Bayern“: O. Jaramazas 16, V. Lučičius 12, A. Obstas 11, A. Rubitas 11.