Šiandien pradedami platinti nemokami bilietai į „Kauno – Europos kultūros sostinės“ atidarymą – Kas vyksta Kaune

Šiandien pradedami platinti nemokami bilietai į „Kauno – Europos kultūros sostinės“ atidarymą internetinio puslapio gedimai tvarkomi

BNS 2022/01/10 10:40
„Kaunas 2022“ atidarymas / Organizatorių nuotr.

Pirmadienį bus pradėti platinti nemokami registracijos bilietai į „Kauno – Europos kultūros sostinės“ atidarymą.

„Bilietai bus platinami šiandien apie pietus – nuoroda bus atidaryta mūsų interneto svetainėje“, – BNS pirmadienį sakė Kaunas – Europos kultūros sostinė 2022 viešųjų ryšių koordinatorė Vaida Morkūnaitė.

Juos bus galima gauti adresu www.kaunas2022.eu. Dėl pandemijos reikalavimų, bilietų skaičius bus ribotas.

Didysis atidarymo renginys – pirmoji Europos kultūros sostinės metų trilogijos dalis „Sukilimas“ – įvyks sausio 22 dieną prie Kauno „Žalgirio“ arenos.

Organizatoriai žada, kad tai bus įspūdingas vaizdo, judesio, muzikos ir šviesų šou. Jo metu arena virs milžiniška scena-ekranu, kuris bus matomas iš daugelio vietų, todėl organizatoriai tikisi masiško renginio.

„Atidarymo šou užkodavome pozityvią žinią – gyvenimo sunkumais galime pasidalyti mainydamiesi kultūrinėmis patirtimis ir istorijomis. Taigi, „Sukilimas“ – tai pasakojimas apie Kauną Lietuvai ir Europai. Žinią skleidžia Kauno balsai, pastatai ir praeities fragmentai – tai istorijos, artimos kiekvienam“, – sakė „Sukilimo“ ir kitų didžiųjų 2022 metų renginių režisierius britas Chrisas Baldwinas (Krisas Boldvinas).

Įžanginiai „Sukilimo“ renginiai Kauno rajono seniūnijose ir miesto mikrorajonuose startuos sausio 19 dieną. Per šventinį atidarymo savaitgalį Kaune ir Kauno rajone vyks apie 100 skirtingų kultūrinių įvykių.

Kad žiūrovai galėtų patogiai stebėti „Sukilimo“ spektaklį ir saugiai judėti, sausio 22 dieną eismas Karaliaus Mindaugo prospekte ir Naujamiesčio dalyje bus ribojamas.

Papildyta 11.47 val.

Vos tik paskelbus apie nemokamus registracijos bilietus į „Kauno – Europos kultūros sostinės“ atidarymą fiksuoti pirmieji „Kaunas 2022“ internetinio puslapio gedimai.

Kaip naujienų portalui „Kas vyksta Kaune“ komentavo „Kaunas 2022“ Komunikacijos ir rinkodaros skyriaus vadovas Mindaugas Reinikis, problema žinoma, gedimai tvarkomi.

„Internetinio puslapio veikimas, tikėtina, sutriko dėl didelio kauniečių srauto. Kai bilietai bus paleisti, pranešime papildomai. Tai turėtų įvykti po pietų“, – informavo jis.

Naujienų agentūros BNS informaciją skelbti, cituoti ar kitaip atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško UAB "BNS" sutikimo draudžiama.
Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on email
Rekomenduojami video
SUSIJUSIOS NAUJIENOS
Naujausios žinios
EISMAS
112
LAISVALAIKIS
KULTŪRA
VERSLAS
MOKSLAS IR IT
SPORTAS
POLITIKA