Pirmąją Naujų metų dieną Kaune dingo moteris: jokių žinių iki šiol (papildyta) – Kas vyksta Kaune

Pirmąją Naujų metų dieną Kaune dingo moteris: jokių žinių iki šiol (papildyta) moteris susisiekė su artimaisiais

Lietuvos universiteto šimtmečio pristatymas
Asociatyvi / R. Tenio nuotr.

Pirmąją Naujųjų metų dieną Kaune mįslingai dingo moteris. Kaunietės paiešką buvo paskelbę ir artimieji, ir pareigūnai. Pirmadienį apie 13.30 val. pranešta, kad moteris atsirado.

Sekmadienį į naujienų portalą „Kas vyksta Kaune“ su pagalbos prašymu kreipėsi Kaune dingusios moters artimieji. Kauniečių duomenimis, 46-erių E. J. dingo sausio 1 dieną. Iš darbo Aleksote moteris išėjo apie 12 val. dienos ir nebegrįžo.

„Labai prašau visų pagalbos, dingo moteris sausio 1 dieną, išėjo iš darbo 12 val. ir nebegrįžo. Jaudinasi vaikai ir artimieji, jei kas matėte ar žinote jos buvimo vietą, prašau pranešti“, – tokiu skelbimu dalinamasi ir viešojoje erdvėje.

Dingusios moters ūgis apie 185 cm. Dingimo dieną kaunietė vilkėjo pilkas kelnes ir juodą striukę. „Paskutinį kartą buvo darbe apie 12 val. išėjo ir niekas jos daugiau nematė telefonas atjungtas.“

Visgi tikslią E. J. dingimo vietą ir amžių gaubė nežinia. Pagalbos prašiusi kaunietė teigė, kad moteris dingo Aleksote. Tuo metu Kauno apskrities vyriausiasis policijos komisariatas pranešimo apie dingusią moterį sulaukė sausio 4 dieną, jame nurodoma, kad Šiaurės prospekte iš darbo išėjo ir namo negrįžo moteris (gim. 1985 m.).

Dar vieno pranešimo apie dingusią moterį (gim. 1985 m.) Kauno pareigūnai sulaukė ir sausio 7 dieną.

Turintys bet kokios naudingos informacijos apie E. J. buvimo vietą buvo prašomi kreiptis bendruoju pagalbos centro numeriu 112.

Papildyta 13.30 val.

Kauno policija pranešė, kad moteris susisiekė su artimaisiais. „Šiandien 13.21 val. sulaukėme pranešimo, kad ieškoma moteris susisiekė su artimaisiais“, – informavo pareigūnai.

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on email
Rekomenduojami video
SUSIJUSIOS NAUJIENOS
Naujausios žinios
EISMAS
112
LAISVALAIKIS
KULTŪRA
VERSLAS
MOKSLAS IR IT
SPORTAS
POLITIKA