Kauno „Žalgiris“ Naujuosius metus pradėjo su pergale | Kas vyksta Kaune

Kauno „Žalgiris“ Naujuosius metus pradėjo su pergale

Naujuosius 2022-uosius Kauno „Žalgiris“ pradėjo pergalingai. Jure Zdovco auklėtiniai Kėdainiuose rezultatu 77:69 (27:24, 17:15, 17:17, 16:13) įveikė Kėdainių „Nevėžio-Optibet“ ekipą ir iškovojo 14 pergalę „Betsafe-LKL“ čempionate.

Devynis taškus vos per pusę pirmojo kėlinio pelnė Marekas Blaževičius, dvitaškį pridėjo Edgaras Ulanovas – 11:10. Janis Strelniekas pasižymėjo penkiais taškais, Tyleris Cavanaugh sumetė keturis, tritaškį įmetė Lukas Lekavičius, o E.Ulanovas ir Tai Websteris pridėjo po du taškus – 27:24.

J.Strelniekas ir T.Cavanaugh surinko po keturis taškus, Artūras Milaknis taikliai metė iš toli ir pridėjo dvitaškį, o po du taškus įsirašė E.Ulanovas ir Mantas Kalnietis – 44:39.

Po pertraukos A.Milaknis ir T.Cavanaugh savo taikliais tritaškiais padidino pranašumą iki dviženklio (53:41), vėliau po du taškus pridėjo E.Ulanovas ir Nielsas Giffey, vieną baudos metimą realizavo M.Blaževičius, o kėlinuką taikliu tolimu metimu užbaigė J.Strelniekas – 61:56.

Dvitaškiu pasižymėjo Tai Websteris, du baudų metimus realizavo M.Blaževičius, T.Cavanaugh pridėjo dvitaškį su pražanga, o A.Milaknis smeigė tritaškį – 71:63. Baudų metimus realizavo ir L.Lekavičius, o pergalę įtvirtino po puolime atkovoto kamuolio dvitaškį pataikęs ir dar du baudų metimus sumetęs T.Cavanaugh – 77:69.

„Žalgiris“: T.Cavanaugh 18 (11 atk. kam., 4 rez. perd.), A.Milaknis 14, J.Strelniekas 12, M.Blaževičius 12, E.Ulanovas 8 (7 atk. kam.), L.Lekavičius 5, T.Websteris 4, N.Giffey 2, M.Kalnietis 2, K.Lukošiūnas 0, P.Jankūnas 0.

„Nevėžis-Optibet“: S.Smajlagičius 19, R.Kuksikas 16, T.Starksas 12, P.Murauskas 11.