Nauja pramogų erdvė Kaune: edukacinė programa jaunimui ir asmeninės šventės – Kas vyksta Kaune

Nauja pramogų erdvė Kaune: edukacinė programa jaunimui ir asmeninės šventės

„OCPC Lounge“ / Organizatorių nuotr.

Kaune neseniai startavo nauja pramogų erdvė „OCPC Lounge“, turinti įvairių kompiuterinės technikos pramogų po vienu stogu. Kauniečiai ir miesto svečiai čia gali švęsti vaikų gimtadienius, įmonių vakarėlius bei draugų susibūrimus.

Šiuo metu privačioje pramogų erdvėje galima rasti: naujausias konsoles „Playstation 5“ ar „Xbox series S“, 6 stacionarių kompiuterių komplektus, virtualios realybės zoną bei vairavimo simuliatorių. Laisvalaikio erdvė talpina iki 20 asmenų, o vienu metu pajėgi užimti iki 15 žmonių.

Kaip pasakojo „OCPC Lounge“ savininkas ir vadovas Arnoldas Žentelis, idėja įkurti pramogų erdvę kilo spontaniškai.

„Tiesiog laiką leidžiant su draugais kilo idėja, jog mums reikia vietos, kurioje vienu metu galėtų gerai leisti laiką didesnės grupės žmonių. Taip pat, įsigijus pirmuosius virtualios realybės akinius, pastebėjau, jog jie patinka ne tik vaikinams, bet ir merginoms, todėl didelį dėmesį skyriau poroms, su tikslu, kad pramogų erdvėje gerai praleisti laiką galėtu abi pusės“, – sakė A. Žentelis.

Pramogų erdvė „OCPC Lounge“ / Organizatorių nuotr.

Nors atrodo, kad ši laisvalaikio erdvė labiau skirta jaunesnio amžiaus lankytojams, „OCPC Lounge“ vadovas tai paneigė.

„Šiai dienai sulaukiame nemažai 25-33 metų amžiaus grupių, kuriose vaikinai nori pažaisti nostalgiją keliančius žaidimus, tokius kaip „CS 1.6 „ir pan., o merginoms labiausiai patinka virtuali realybė su žaidimais, kuriuose galima šokti. Apskritai žmonėms patinka, jog pas mus galima ne tik užsiimti įvairia veikla, susijusia su žaidimais, tačiau ir atsinešti tiek savo maistą, tiek gėrimus“, – minėjo „OCPC Lounge“ atstovas.

Nauja edukacinė programa jaunimui

Kaip pastebi neeilinės pramogų erdvės vadovas, tėvai dažnai būna susirūpinę, kad šiandieninis jaunimas prie kompiuterinių žaidimų praleidžia per daug laiko, todėl pramogų erdvėje nuo sausio mėnesio pabaigos startuos edukacinė programa 8-16 metų vaikams, kurios metu vaikai įgis jiems aktualių žinių apie kompiuterinę techniką bei programinę įrangą, video montažą, DJ muzikos pradmenis bei kitą naudingą veiklą.

„OCPC Lounge“ / Organizatorių nuotr.

„Kadangi turiu kitą veiklą, susijusią su kompiuterinės technikos pardavimais, matau, kaip neretai tėvai su vaikais ateina ieškoti profesionalių konsultacijų, todėl noriu išmokyti jaunimą suprasti, kada galima kompiuterį be didesnio vargo susitvarkyti ar susidėti pačiam, į ką galima atkreipti dėmesį renkantis techniką ir kaip nepasiklysti begalėje specifikacijų.

Taip pat mokysime jaunimą, kaip būtų galima namų sąlygomis diagnozuoti ir sutvarkyti tam tikras kompiuterių problemas patiems. Užsiėmimų metu vaikai bus mokomi video montažo, nuotraukų redagavimo bei DJ miksavimo pagrindų su tikslu, jog jų praleidžiamas laikas namie, prie kompiuterio taptų produktyvesnis nei vien žaidžiant kompiuteriu“, – teigė A. Žentelis.

Turinio kūrimas

Erdvėje yra visa reikiama įranga turinio kūrimui, todėl joje planuojama pradėti rengti e-sporto žaidimų turnyrus, gyvai transliuoti žaidimus bei norintiems pradėti vesti gyvas transliacijas („streamus“) ar kitokio pobūdžio edukacinį ir pramoginį turinį. Taip pat „OCPC Lounge“ ieško praktikantų norinčių įgyti reikšmingos patirties turinio kūrimo procese.

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on email
Rekomenduojami video
SUSIJUSIOS NAUJIENOS
Naujausios žinios
EISMAS
112
LAISVALAIKIS
KULTŪRA
VERSLAS
MOKSLAS IR IT
SPORTAS
POLITIKA