„Kauno grūdai“ sklypą Kaune pardavė už 4 mln. eurų - Kas vyksta Kaune

„Kauno grūdai“ sklypą Kaune pardavė už 4 mln. eurų

BNS 2021/12/20 19:20
Asociatyvi / R. Tenio nuotr.

Žemės ūkio ir maisto pramonės grupės „Linas Agro Group“ kontroliuojami „Kauno grūdai“ už 4 mln. eurų (be PVM) bendrovei „Nordic estate“ pardavė 3,3 hektaro ploto žemės sklypą su statiniais Kaune.

Sutartis dėl turto H. ir O. Minkovskių g. 41A pirkimo-pardavimo pasirašyta pirmadienį, per „Nasdaq“ Vilniaus biržą pranešė „Linas Agro Group“.

„Linas Agro Group“ finansų direktorius Mažvydas Šileika teigia, kad grupė jau antrus metus optimizuoja turtą, o perėmusi „Kauno grūdų“ valdymą ji peržiūri visą šios įmonės turtą.

„Parduodamas sklypas yra labiausiai nutolęs nuo mūsų pašarų gamybos cecho, ant jo nėra gamybai būtinos infrastruktūros. Prieš sandorį sklypo vertės nustatymui pasitelkėme nepriklausomus nekilnojamojo turto vertintojus“ – pranešime sakė M. Šileika.

„Linas Agro Group“ turi 77 pavaldžias įmones bei tris asocijuotas įmones Baltijos šalyse, Ukrainoje, Lenkijoje, Rusijoje, Baltarusijoje, Nyderlanduose bei Jungtinėje Karalystėje.

Šiemet liepą „Linas Agro Group“ įsigijo „Kauno grūdus“, Kaišiadorių ir Vilniaus paukštynus ir su jomis susijusias bendroves.

Rekomenduojami video
TOP NAUJIENOS
SUSIJUSIOS NAUJIENOS
Naujausios žinios
EISMAS
112
LAISVALAIKIS
KULTŪRA
VERSLAS
MOKSLAS IR IT
SPORTAS
POLITIKA