E. Ulanovo nukaltu pratęsimu Kauno „Žalgiris“ iki galo nepasinaudojo | Kas vyksta Kaune

E. Ulanovo nukaltu pratęsimu Kauno „Žalgiris“ iki galo nepasinaudojo

Trečiadienio vakarą Kauno „Žalgirio“ krepšininkai itin atkakliose rungtynėse patyrė nesėkmę. Jure Zdovco auklėtiniai tik po pratęsimo rezultatu 98:107 (21:22, 22:26, 27:13, 25:34, 3:12) nusileido „AS Monaco“ ekipai iš Prancūzijos.

Vidutinio nuotolio metimą taikliai paleido ir sėkmingą reidą po krepšiu surengė Mantas Kalnietis, iš toli pataikė Janis Strelniekas, o Joshas Nebo du taškus pelnė po puolime atkovoto kamuolio – 9:9. Gerai rungtynes pradėjęs M. Kalnietis sumetė du baudų metimus, šešis taškus surinko J. Nebo, o Lukas Lekavičius pridėjo keturis – 21:22.

Tyleris Cavanaugh pataikė iš toli, du taškus įmetė Nielsas Giffey, o per pirmas šešias kėlinio minutes tris tritaškius smeigė Artūras Milaknis – 35:38. Marekas Blaževičius įsirašė keturis taškus, iš vidutinio nuotolio pataikė J. Strelniekas, o kamuolį perėmęs L. Lekavičius sėkmingai užbaigė greitą ataką – 43:48.

J. Strelniekas pasižymėjo aštuoniais taškais, J. Nebo pridėjo dvitaškį, o Edgaras Ulanovas taikliu tolimu metimu persvėrė rezultatą – 56:53. J. Nebo atkovojo kamuolį puolime ir įdėjo iš viršaus, netaiklų komandos draugo metimą pataisė M. Blaževičius, greitoje atakoje lengvus taškus sumedžiojo A. Milaknis, Tai Websteris greitos atakos metu pasižymėjo dvitaškiu su pražanga, A. Milaknis paleido dar vieną trijų taškų vertės bombą, o pranašumą paskutinės kėlinio atakos metu dar labiau padidino L. Lekavičius – 70:61.

Du taškus pelnė L. Lekavičius, tačiau vos per dvi minutes varžovai panaikino žalgiriečių pranašumą – 72:72. J. Strelniekas įmetė tris baudų metimus ir tritaškį, taikliu tolimu metimu iš kampo pasižymėjo A. Milaknis, tačiau kauniečiams jau teko vytis varžovus – 81:87. T. Cavanaugh, A. Milaknis ir J. Nebo realizavo po du baudų metimus, vieną pataikė L. Lekavičius, o T. Cavanaugh tritaškis likus žaisti kiek daugiau nei pusę minutės žalgiriečius deficitą sumažino iki minimumo – 91:92.

L. Lekavičius sumetė dar du baudų metimus, o netaiklų komandos draugo metimą pakartojęs E.Ulanovas nusiuntė komandas į pratęsimą – 95:95. Tiesa, aikštės šeimininkams pratęsimo pradžia nesusiklostė, kadangi atkarpą kauniečiai pralaimėjo 0:6 – 95:101. J. Strelniekas pataikė iš toli, tačiau tai buvo vieninteliai „Žalgirio“ taškai pratęsime, po kurio teko pripažinti varžovų pranašumą – 98:107.

„Žalgiris“: J. Strelniekas 22, A. Milaknis 19, J. Nebo 14 (9 atk. kam.), L. Lekavičius 13 (6 rez. perd.), T. Cavanaugh 8 (9 atk. kam.), M. Blaževičius 6, M. Kalnietis 6 (4 rez. perd.), E. Ulanovas 5, T. Websteris 3, N. Giffey 2, Z. Dragičius 0, R. Miniotas 0.

„AS Monaco“: M. Jamesas 20, D. Baconas 19, A. Diallo 13, W. Thomasas 12, R. Gray’us 12, Y. Ouattara 11.