Kalėdų Senelis jau Kaune: atskridęs sraigtasparniu, persėdo į „BMW“ | Kas vyksta Kaune

Kalėdų Senelis jau Kaune: atskridęs sraigtasparniu, persėdo į „BMW“

Antradienio popietę portalą „Kas vyksta Kaune” pasiekė žinia, kad į Kauną tiesiai iš Laplandijos atskrido Kalėdų Senis. Sraigtasparniu nusileidęs Kauno laukuose, vėliau ilgabarzdis kelionę tęsė „BMW” kabrioletu.

„Atskrido iš Laplandijos”, – prierašą prie vaizdo įrašo paliko Kalėdų Senio padėjėjas ir prasitarė, kad Senelis į Kauną atvyko su dideliu, kilniu tikslu.

Jei oras bus palankus Kalėdų Senelio ir jo padėjėjų Kauno darželiai, socialinės globos namai ir kitos įstaigos sulauks rytoj, gruodžio 15-ąją. Vakarop jaunuosius kauniečius svečiai iš Laplandijos džiugins ir prie pagrindinės Kalėdų eglės, Rotušės aikštėje.

Kalėdų Senio padėjėjas prižada, kad kauniečių lauks praktiškos ir gardžios dovanos. Kartus su baltabarzdžiu Kauną turėtų aplankyti ir briedis.

„Kas vyksta Kaune” primena, kad nutrūktgalvis Senelis dovanomis iš kabrioleto kauniečius džiugino ir prieš 2 metus. Tąkart Kalėdų Senelis Rotušės aikštėje iš savo automobilio grojo visiems gerai žinomas kalėdines dainas ir fotografavosi su mažaisiais kauniečiais.

Dėkojame kauniečiams už tai, kad praneša apie aktualius įvykius. Jei ir jūs norite pasidalinti savo informacija ar nuomone apie Kauno aktualijas, rašykite pasinaudoję spec. forma „Pranešti naujieną“ arba per „Facebook“ puslapio privačias žinutes.

Rekomenduojami video
TOP NAUJIENOS
SUSIJUSIOS NAUJIENOS
Naujausios žinios
EISMAS
112
LAISVALAIKIS
KULTŪRA
VERSLAS
MOKSLAS IR IT
SPORTAS
POLITIKA