Pavojingi „BMW“ manevrai judrioje Kauno gatvėje – prieš eismą ir per ištisinę juostą – Kas vyksta Kaune

Pavojingi „BMW“ manevrai judrioje Kauno gatvėje – prieš eismą ir per ištisinę juostą

Trečiadienio vakarą kauniečiai pasidalijo užfiksuotu pavojingu „BMW“ manevru Tvirtovės alėjoje. Vairuotojas atvažiavo prieš eismą ir kirto ištisinę eismo ženklinimo liniją ir nuvažiavo savais keliais. Nors situacija baigėsi laimingai, tačiau viskas galėjo baigtis skausmingu susidūrimu.

„BMW vairuotojo manevrai Tvirtovės alėjoje, kaip naglai įsuko prieš eismą ir kirto ištisinę liniją, matėsi, kad taip daro specialiai“, – teigė vaizdo įrašu pasidalijęs kaunietis.

Anot ANK 420 str. transporto priemonių vairavimas vienu metu ar paeiliui padarant kelis grėsmę eismo saugumui keliančius eismo taisyklių pažeidimus, pavojingą situaciją sukėlęs įvažiavimas į priešpriešinio eismo juostą pažeidžiant Kelių eismo taisyklių reikalavimus užtraukia baudą vairuotojams nuo vieno šimto septyniasdešimt iki dviejų šimtų trisdešimt eurų ir neturintiems teisės vairuoti transporto priemones asmenims – nuo keturių šimtų penkiasdešimt iki šešių šimtų eurų.

Taip pat už šį nusižengimą privaloma skirti teisės vairuoti transporto priemones atėmimą nuo trijų iki šešių mėnesių.

Tai portalo „Kas vyksta Kaune“ skaitytojų inicijuota tema. Portalo „Kas vyksta Kaune“ redakcija neatsako už autorių mintis ir išsakomas idėjas, tačiau kviečia dalintis ir reikšti savo nuomonę.
Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on email
VERSLAS
Rekomenduojami video
SUSIJUSIOS NAUJIENOS
Naujausios žinios
EISMAS
112
LAISVALAIKIS
KULTŪRA
VERSLAS
MOKSLAS IR IT
SPORTAS
POLITIKA