Avarijos Tunelio gatvėje atomazga: automobilyje slėpė kanapes, o namuose – „pilstuką“ | Kas vyksta Kaune

Avarijos Tunelio gatvėje atomazga: automobilyje slėpė kanapes, o namuose – „pilstuką“

"Kas vyksta Kaune" grupės ir Kauno apskr. VPK nuotr. / "Kas vyksta Kaune" montažas

Pirmadienį pareigūnų reikalavimui sustoti nepaklusęs 21-erių metų vyras nesuvaldė automobilio ir sukėlė eismo įvykį. Tačiau vairuotojas nemalonumų susilauks ne tik už Kelių eismo taisyklių pažeidimus – paaiškėjo, kad pas vyrą rasta ir galimai narkotinių medžiagų, jo namuose atliktos kratos. Dėl įvykio pradėtas ikiteisminis tyrimas.

Kaip jau rašyta, lapkričio 29 dieną apie 14.00 val. Kaune, K. Baršausko g., Kauno apskrities vyriausiojo policijos komisariato (Kauno apskr. VPK) Patrulių rinktinės pareigūnai pastebėjo įtartinai manevruojantį automobilį „Seat“, kurio vairuotojas, stabdomas pareigūnų, šalinosi ir Tunelio gatvėje nesuvaldęs automobilio, rėžėsi į apšvietimo stulpą.

Kaip rašoma Kauno apskr. VPK pranešime žiniasklaidai, nepaisant įtartino manevravimo, 2000 metais gimusiam vairuotojui alkoholio matuoklis girtumo neparodė, tačiau apžiūrint automobilį policijos pareigūnai jame pastebėjo galimai narkotinių medžiagų – į foliją susuktų kamuoliuko formos pakuočių.

Automobilio apžiūros metu iš viso buvo rasta 24 vnt. folijos ritinėlių su augalinės kilmės galimai narkotine medžiaga, polietileno maišas su taip pat augalinės kilmės galimai narkotine medžiaga, svarstyklės smulkiems daiktams sverti bei smulkintuvas.

Automobilio vairuotojas dėl patirtų sužalojimų ir narkotinių medžiagų tyrimui buvo pristatytas į gydymo įstaigą.

Atliekant tyrimą, pareigūnai atliko kratas vyro namuose Kaune, kurių metu rado apie 10 litrų galimai naminių stiprių alkoholinių gėrimų, 6 vnt. cigarečių pakelių be banderolių, vieną folijos ritinėlį su galimai narkotine augalinės kilmės medžiaga ir sėklų, kaip įtariama, kanapių.

Aptikti folijos ritinėliai / Kauno apskr. VPK nuotr./

Nustatyta, kad vyras jau yra kartą teistas už disponavimą narkotinėmis medžiagomis be tikslo jas platinti. Jam paskirtos kardomosios priemonės – rašytinis pasižadėjimas neišvykti, dokumentų paėmimas ir periodinė registracija policijos įstaigoje.

Kauno apskr. VPK Kauno m. Nemuno policijos komisariato pareigūnai dėl neteisėto disponavimo narkotinėmis ar psichotropinėmis medžiagomis be tikslo jas platinti pradėjo ikiteisminį tyrimą pagal Lietuvos Respublikos baudžiamojo kodekso 259 str. 1 d. Už tai gresia bauda arba areštas, arba laisvės atėmimas iki dvejų metų.

Tyrimą organizuoja ir jam vadovauja Kauno apygardos prokuratūros Kauno apylinkės prokuratūros 2-ojo skyriaus prokurorai.

Rekomenduojami video
TOP NAUJIENOS
SUSIJUSIOS NAUJIENOS
Naujausios žinios
EISMAS
112
LAISVALAIKIS
KULTŪRA
VERSLAS
MOKSLAS IR IT
SPORTAS
POLITIKA