Kauniečiai kviečiami atrasti išskirtinės koncepcijos piceriją „Dodo Pizza“ – Kas vyksta Kaune

Kauniečiai kviečiami atrasti išskirtinės koncepcijos piceriją „Dodo Pizza“

Nuo vasaros pabaigos Laisvės alėja vaikštinėjančių kauniečių ir miesto svečių akį traukti ėmė ryškiomis, stilingomis iškabomis su užrašu „Dodo Pizza“ pasipuošusi picerija. Naujoji vieta – tai viena iš 700 picerijų, pasiskirsčiusių per 15 pasaulio šalių, garsėjanti išskirtine koncepcija bei ypatingo skonio picomis, firminiais picerijos užkandžiais ir desertais.

„Dodo Pizza“ Kaune, įsikūrusi adresu Laisvės al. 80 – jau šeštasis picerijų tinklo restoranas Lietuvoje. Pirmasis duris atvėrė dar 2015 m. Klaipėdoje. Išpopuliarėjusios uostamiestyje, vėliau „Dodo Pizza“ picos tapo mėgstamos ir sostinėje, kur šiandien veikia jau keturi tinklo restoranai. Nuo rugpjūčio išbandyti populiariąsias picas gali ir kauniečiai.

„Mūsų picos ypatingos tuo, jog pasižymi savo kokybe ir šviežių ingredientų gausa. Ypatingą dėmesį skiriame tešlai – tai neabejotinai viena svarbiausių mūsų gaminių sudedamųjų dalių. Patys ruošiame mielinę tešlą, brandiname ją mažiausiai dvi dienas griežtai laikantis temperatūros režimo, niekada jos neužšaldome. Picos ir kiti produktai yra kepami tik krosnyje, 265°C temperatūroje. Mūsų pagrindinė taisyklė – gaminti maistą iš šviežių ir aukštos kokybės ingredientų. Orientuojamės į tai, kad pica svečiui būtų skani, šviežia, karšta ir sukeltų „wow“ efektą“,  – sako „Dodo Pizza“ direktorius Lietuvoje Aleksandras.

„Dodo Pizza“ picos išsiskiria ir skonių įvairove. Didelė dalis picų yra gardinamos papildomais, klientų visame pasaulyje mėgstamais padažais – čili, „Chipotle“, česnakiniu, barbekiu ir kt. Dėl šios priežasties, kiekviena pica unikali savo ingredientų kombinacija bei skoniu.

Taip pat svečiai turi galimybę užsisakyti vieną picą, susidedančią iš dviejų skirtingų picų rūšių. Tokiu būdu galima išragauti daugiau skirtingų patiekalų ir greičiau atrasti savo mėgstamiausias. Restoranuose Vilniuje ir Kaune lankytojai gali pirkti ir ne visą picą, o tik vieną ar keletą jau iškeptų picų gabalėlių.

„Dodo Pizza“ / R. Tenio nuotr.

Toli nuo klasikinės picerijos

Į „Dodo Pizza“ piceriją užsukę lankytojai netrunka pastebėti dar vienos ypatybės – restorane nėra padavėjų. Svečiai kviečiami savo užsakymą atsiimti patys. Tereikia picerijoje įrengtuose ekranuose ties savo užsakymo numeriu sulaukti žodžio „paruošta“.

„Mes – ne klasikinė picerija. Žmonėms norime suteikti kuo daugiau gerų emocijų, todėl rinkoje kuriame unikalų „Dodo Pizza“ formatą. Tai – švari ir jauki picerija, išsiskirianti šiuolaikiniu interjeru, puikia muzika. Picerijoje picos, kava, užkandžiai bei kiti produktai tiekiami vienkartinėse, stilingose kartoninėse pakuotėse. Nepaisant šių stilistinių savybių, labai vertiname atvirumą. Visose mūsų picerijose integruotas langas į virtuvę, per kurį svečiai gali matyti, kaip ruošiamos picos ir kiti patiekalai“,  – sako „Dodo Pizza“ direktorius Lietuvoje.

„Dodo Pizza“ / Organizatorių nuotr.

Pasimėgauti maistu į „Dodo Pizza“ noriai skuba tiek dirbantys bei besimokantys žmonės, tiek draugai ar šeimos su mažais vaikais. Picerijoje šeimas pasitinka ne tik platus ir įvairiapusis meniu, bet ir atskiras vaikų žaidimo kampelis, o norinčius bevalgant atlikti kelias darbo ar studijų užduotis – stalai su lengvu priėjimu prie elektros lizdų.

Ne tik picos, bet ir firminiai užkandžiai, bandelės

„Dodo Pizza“ meniu sudaro 23 skirtingos picos, platus firminių užkandžių, desertų, karštų bei šaltų gėrimų pasirinkimas. Picerijų tinklo vadovas pastebi, kad tarp klientų populiariausiųjų pasirinkimų – ne tik picos, bet ir firminiai restorano užkandžiai bei desertai.

„Galime išskirti tris populiariausius mūsų meniu pasirinkimus. Visų pirma tai – „Royal“ pica, sudaryta iš kelių skirtingų ingredientų kombinacijų, patiekiama su aštriu padažu. Taip pat labai populiarus ir unikalus mūsų išradimas – dodsteris, susidedantis iš mocarela sūrio, vištienos filė, šviežių pomidorų, pagardintas „Ranch“ padažu ir susuktas į ploną kvietinę tortiliją. Galiausiai, tarp klientų favoritų galima išskirti ir mūsų kepamas bandeles su bruknėmis ir cinamonu. Tai – išskirtinis mūsų desertas“, – sako Aleksandras.

Norintys išbandyti „Dodo Pizza“ meniu gali ne tik atvykti ir mėgautis patiekalais restorane ar atsiimti juos išsinešimui, bet ir užsisakyti juos į namus. Siekiant užtikrinti patogų ir paprastą užsakymo procesą, „Dodo Pizza“ siūlo net tris užsakymo į namus galimybes: paskambinus telefonu 863511555, svetainėje www.dodopizza.lt arba per mobiliąją „Dodo Pizza“ programėlę.

„Dodo Pizza“ / R. Tenio nuotr.

„Mūsų kurjeriai pasirūpins karštos picos pristatymu Kauno mieste. Taip pat turime taisyklę, jog picą pristatysime per 60 minučių nuo užsakymo pateikimo, o jei nespėsime, klientas kitą picą gaus   visiškai nemokamai“, – sako restoranų tinklo vadovas.

Ieško norinčių augti kartu

Tarptautinis picerijų tinklas „Dodo Pizza“ vienija daugiau nei 700 picerijų 15 pasaulio šalių, kur kartu dirba per 20 tūkst. darbuotojų. Jų gretose puoselėjama atvirumo ir pasitikėjimo kultūra.

„Vienas iš mūsų kasdieninės veiklos prioritetų – augti kaip komandai, padėti naujiems darbuotojams sklandžiai įsilieti į komandą ir dalintis su jais savo žiniomis. Kiekvienas naujas darbuotojas, visų pirma, yra unikali asmenybė, o tik po to mokinys. Būtent todėl mes daug dėmesio skiriame vidinei jų motyvacijai puoselėti. Norint augti, mums reikia komandos, kuri kiekvieną dieną dirbs tik su malonumu. Visus, norinčius tapti šios komandos dalimi, kviečiame prisijungti prie mūsų“, – ragina „Dodo Pizza“ Lietuvoje vadovas.

Visi norintys aplikuoti į darbo pozicijas „Dodo Pizza“ picerijoje, tai padaryti gali užpildydami anketą https://cv.dodopizza.lt/.

„Dodo Pizza“ meniu bei užsakymo sąlygas galima rasti adresu: www.dodopizza.lt.

Rekomenduojami video
TOP NAUJIENOS
SUSIJUSIOS NAUJIENOS
Naujausios žinios
Rodyti Daugiau ⟶
EISMAS
112
LAISVALAIKIS
KULTŪRA
VERSLAS
MOKSLAS IR IT
SPORTAS
POLITIKA