Tiesiogiai iš Rotušės aikštės: įžiebta pagrindinė Kauno Kalėdų eglė – Kas vyksta Kaune

Tiesiogiai iš Rotušės aikštės: įžiebta pagrindinė Kauno Kalėdų eglė

Gražiausioms metų šventėms jau ne už kalnų, „Kas vyksta Kaune“ kviečia virtualiai prisijungti prie Kauno eglės įžiebimo. Nors patekti į Rotušės aikštę nebus galima, visą šventę tiesiogiai galėsite stebėti čia portale. Transliacijos pradžia – 17 val.

Kaip pasakojo savivaldybės Kultūros skyriaus vedėja Agnė Augonė, šventėje netrūks įžymiausių Lietuvos atlikėjų, kurie pasirodys dvejuose Kauno vietose.

„Koncerte pasirodys žinomi atlikėjai: Iglė, Ieva Zasimauskaitė, Rafailas Karpis, visame renginyje gros Leonas Somovas. Visų atskleisti nenoriu, kad pamatytumėte transliacijos metu, pasirodys ir Egidijus Dragūnas. Vienintelis išskirtinumas šiemet – kad koncertas skirtas tik televizijai, todėl miestiečius raginame šiltai stebėti įžiebimą iš namų, juolab, kad koncerto filmavimai vyks dviejose miesto vietose“, – kalbėjo ji.

Dalis filmavimų vyks Rotušės aikštėje, už tai visą įžiebimo dieną čia bus ribojamas eismas. Įvažiavimai bus užtverti, čia negalės patekti automobiliai, numatyta riboti ir pėsčiųjų patekimą į aikštę.

Kauno Kalėdų eglutė Rotušėje

Rekomenduojami video
TOP NAUJIENOS
SUSIJUSIOS NAUJIENOS
Naujausios žinios
EISMAS
112
LAISVALAIKIS
KULTŪRA
VERSLAS
MOKSLAS IR IT
SPORTAS
POLITIKA