„Coffee LOFT“ specialistai pataria: į ką atkreipti dėmesį renkantis kavos aparatą? – Kas vyksta Kaune

„Coffee LOFT“ specialistai pataria: į ką atkreipti dėmesį renkantis kavos aparatą?

Kavos ir kavos aparatų parduotuvių tinklas „Coffee LOFT“ / Organizatorių nuotr.

Geros kavos puodelis daugeliui mūsų asocijuojasi su tobulu rytu bei produktyvia popiete. Dėl šios priežasties ne vienas kavos gurmanas svajoja apie kiekvieną dieną praskaidrinti galintį profesionalų kavos aparatą. Visgi, pasiūla rinkoje – be galo plati, tad kaip išsirinkti tą vienintelį, namų, biuro ar restorano poreikius atitinkanti prietaisą? Patarimais dalijasi kavos ir kavos aparatų parduotuvių tinklo „Coffee LOFT“ specialistas.

Svarbiausia – teisingi klausimai

Kavos aparatų ir kavos parduotuvių tinklo „Coffee LOFT“ marketingo vadovas Mantas Ginevičius pažymi, jog kelias tinkamiausio prietaiso pasirinkimo link prasideda nuo teisingai sau išsigrynintų ir specialistams užduodamų klausimų. Kas svarbiausia renkantis kavos aparatą būtent jums?

„Yra itin svarbu užduoti teisingus klausimus. Tik tokiu būdu mes galime išsiaiškinti klientų poreikius. Pavyzdžiui, ne visiems klientams yra reikalinga funkcija gaminti kavą su pienu, nes jie mėgausis tik juodos kavos puodeliu. Tuo tarpu kitiems klientams kavos aparatas tampa ir interjero detale įsirenginėjant naują virtuvę, tad jiems aktuali ir kavos aparato spalva, dydis, dizainas. Tai jau tampa tam tikru atskaitos tašku, susiaurinančiu pasirinkimo rėžius“, – sako „Coffee LOFT“ marketingo vadovas.

Tiesa, ekspertas pažymi, kad tam tikri kavos aparatų funkcionalumai yra svarbūs visiems vartotojams be išimties.

„Vienas aspektas, kuris svarbus visiems pirkėjams ir vartotojams – paprastumas naudojantis kavos aparatu. Pavyzdžiui, šiame kontekste išsiskiria šveicarų gamintojo „JURA“ kavos aparatai. Jie turi spalvotus ekranus ir lietuvišką meniu, o tai reiškia, kad bet koks veiksmas yra ne tik lietuviškai aprašomas kavos aparato ekranėlyje, tačiau ir parodomas animacija ar paveikslėliais. Šio gamintojo kavos aparatai yra turbūt lengviausiai naudojami kasdienėje buityje, nes visos priežiūros programos yra automatizuotos. Tereikia paspausti mygtuką ir įdėti reikiamą priežiūros priemonę“, – sako M. Ginevičius.

Kavos ir kavos aparatų parduotuvių tinklas „Coffee LOFT“ / Organizatorių nuotr.

Sprendimai geriausioms kavos savybėms atskleisti            

Kalbėdamas apie visame pasaulyje kokybe ir ilgaamžiškumu garsėjančius „JURA“ kavos aparatus, „Coffee LOFT“ atstovas išskiria ne tik paprastą jų naudojimą, bet ir technologijas, leidžiančias atskleisti gerąsias kavos savybes.

„Kavos aparatų „JURA“ vizitinė kortelė yra jų plakama pieno puta. Pieno puta yra itin standi, tad galima ją net kabinti šaukštais ir laikyti aukštyn kojomis. Be puikių pieniškų receptų, „JURA“ kavos aparatai gamina ypatingą juodą kavą ar espresso. Už tai yra atsakinga „P.E.P.“, arba pulsuojančios ekstracijos proceso technologija, leidžianti iš kavos išspausti kuo daugiau aliejų ir įvairių kitų medžiagų, atsakingų už skonį ir aromatą. Be abejo, „JURA“ pasižymi ir šveicariška kokybe bei patvarumu“, – pasakoja „Coffee LOFT“ marketingo vadovas.

Paklaustas, kokius konkrečius kavos aparatų modelius rekomenduotų, M. Ginevičius išskiria tris skirtingas kategorijas – namų, biuro bei restoranų poreikiams.

„Klientams, ieškantiems kavos aparato namams, pirmiausią akį patraukia „JURA E8” modelis. Tai tarsi auksinis viduriukas tarp kainos, kokybės bei funkcionalumų dedamųjų. Itin kokybiškai plakama pieno puta, vienu mygtuko paspaudimu gaminamos cappuccino, latte macchiato ar flat white kavos su pienu, lietuviškas meniu, automatinės priežiūros sistemos ir net dirbtinis intelektas. Ne be priežasties šis modelis visame pasaulyje yra žinomas kaip „JURA“ bestseleris“, – sako M. Ginevičius.

Didesniųjų biurų ir restoranų poreikiams „Coffee LOFT“ atstovas rekomenduoja profesionalią „JURA“ kavos aparatų liniją.

„Profesionalią liniją sudarantys prietaisai yra pritaikyti gaminti didelius kavos kiekius. Į šiuos kavos aparatus rekomenduojama atkreipti dėmesį, jei per dieną pagaminate 20 ir daugiau kavos puodelių. Turbūt populiariausias vidutinio dydžio biuro pasirinkimas yra „JURA WE8 Dark Inox“ modelis, kuris pieniškus kavos receptus gamina vienu mygtuko paspaudimu. Taip pat aparatas turi ir lietuvišką meniu, spalvotą ekraną bei automatines priežiūros sistemas. Kitaip tariant, tai yra anksčiau minėto „JURA E8“ modelio atitikmuo, tik pritaikytas gaminti didesnius kiekius, vartotojų patogumui turintis didesnes kavos pupelių, vandens bei tirščių talpas“, – sako specialistas.

M. Ginevičius pažymi, jog jei per dieną planuojama pagaminti daugiau nei 20 puodelių kavos, rekomenduojama žvalgytis į „JURA“ kavos aparatus, prasidedančius WE, X ar GIGA žymėjimu. Tuo tarpu „JURA“ namų linijos kavos aparatų žymėjimas prasideda E, ENA, S, J ir Z raidėmis.

Kavos ir kavos aparatų parduotuvių tinklas „Coffee LOFT“ / Organizatorių nuotr.

 Per 50 tūkst. pagamintų puodelių

Kavos ir kavos aparatų ekspertas pažymi, kad dar vienas universalus veiksnys, svarbus visų sektorių klientams – prietaiso ilgaamžiškumas. Šiame kontekste „JURA“ aparatai taip pat neužleidžia aukščiausių pozicijų visame pasaulyje.

„Vien mes patys turime įvairiausių gerų pavyzdžių. Visai neseniai mūsų parduotuvėje apsilankė klientas, kuris savo „JURA“ kavos aparatu buvo pagaminęs virš 50 tūkst. puodelių kavos. Aparatas jam sėkmingai tarnauja jau 15 metų. Tokie pavyzdžiai iliustruoja, jog „JURA“ kavos aparatai yra bene patikimiausias pasirinkimas šiandieninėje rinkoje“, – teigia M. Ginevičius.

Paklaustas, kur būtų galima apžiūrėti ir išsirinkti tinkamiausią „JURA“ kavos aparatą Kaune, M. Ginevičius kviečia apsilankyti kavos ir kavos aparatų parduotuvėje „Coffee LOFT“, įsikūrusioje adresu Savanorių pr. 433.

„Turime vieną didžiausių, jei ne pačią didžiausią, „JURA“ kavos aparatų ekspoziciją Kaune. Apsilankę parduotuvėje galėsite apžiūrėti ir įvertinti tiek namams, tiek profesionaliam naudojimui skirtus aparatus. Na, o prie šviežios „Coffee Cruise“ kavos puodelio diskusija apie juos vyks kur kas sklandžiau. Vaišindami klientus gardžia kava kartu suteikiame ir galimybę kavos aparato privalumus bei kuriamus receptus išbandyti gyvai“, – sako „Coffee LOFT“ marketingo vadovas.

Kavos ir kavos aparatų parduotuvių tinklas „Coffee LOFT“ / Organizatorių nuotr.

Dviejų metų garantija ir ilgalaikė nuolaida kavai

Kavos ir kavos aparatų parduotuvės atstovas informuoja, kad visiems „JURA“ kavos aparatams, kuriuos įsigyja fiziniai asmenys, taikoma garantija. Ji suteikiama dviejų metų laikotarpiui arba iki viršijus tam tikrą pagamintų kavos puodelių skaičių. Šis skaičius priklauso nuo kavos aparato modelio.

Papildoma nauda įsigyjant kavos aparatą „Coffee LOFT“ parduotuvėje – ilgalaikė nuolaida šviežiai Lietuvoje skrudinamai „Coffee Cruise“ kavai.

„Kavos aparatų „JURA“ pirkėjams ne tik suteikiame ilgalaikę 30 proc. nuolaidą mūsų šviežiai skrudinamai „Coffee Cruise“ kavai, tačiau dovanų pridedame ir pačios kavos. Šiuo metu pirkėjai gali rinktis net iš 16 skirtingų „Coffee Cruise“ kavos pupelių pasirinkimų, todėl sau tinkamiausias ras net ir išrankiausias kavos gurmanas. Kavą savo gamykloje Lietuvoje skrudiname ir visą procesą prižiūrime patys, tad garantuojame, kad ji bus visada šviežia, aromatinga ir aukščiausios kokybės“, – kavos subtilybes atskleidžia ekspertas.

Nuo lapkričio 26 d. apsilankiusius „Coffee Loft“ parduotuvėje Kaune arba internete pasitiks ir specialus pasiūlymas vienam populiariausių „JURA“ modelių – „JURA E8 Piano Black“. Šio modelio kaina sieks 999 Eur vietoje iki tol buvusios 1199 Eur kainos. Modelių kiekis itin ribotas, tad norintys įsigyti kavos aparatą su specialiu kainos pasiūlymu raginami nedelsti.

Šviežios kavos, kavos aparatų priežiūros priemonių, su kava susijusių prekių ar pačių kavos aparatų galite įsigyti ne tik fizinėje parduotuvėje Kaune, įsikūrusioje adresu Savanorių pr. 433, bet ir „Coffee LOFT“ elektroninėje parduotuvėje: www.coffeeloft.lt.

Užsisakius kavos pupelių, prietaisų ar reikmenų už daugiau nei 29 Eur, pristatymas visoje Lietuvoje – nemokamas. Laukiamas siuntinys „Coffee LOFT“ klientus pasieks per 1-3 darbo dienas, jiems net neišeinant iš namų.

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on email
VERSLAS
Rekomenduojami video
SUSIJUSIOS NAUJIENOS
Naujausios žinios
EISMAS
112
LAISVALAIKIS
KULTŪRA
VERSLAS
MOKSLAS IR IT
SPORTAS
POLITIKA