Į jaunimo pamėgtą aikštelę Kaune sulėkė ugniagesiai – Kas vyksta Kaune

Į jaunimo pamėgtą aikštelę Kaune sulėkė ugniagesiai

Skaitytojo nuotr.

Ketvirtadienio rytą Užnemunės gatvėje įrengtoje automobilių stovėjimo aikštelėje čia nuolat laiką leidžiančio jaunimo nematyti, šįkart šalia Nemuno įamžinti išsirikiavę ugniagesiai. Visgi jų atstovė kauniečius ramina, apie nelaimę nepranešta, tikėtina, kad tai ugniagesių pratybos.

„Marvelė, Užnemunės g. Ar atsitiko kažkas, ar tiesiog mokymai?“ – ketvirtadienį apie 10.38 val. teiravosi skaitytojas.

Kaip naujienų portalui „Kas vyksta Kaune“ komentavo Valstybinės priešgaisrinės priežiūros skyriaus vyriausioji specialistė, atstovė spaudai Džiuginta Vaitkevičienė, pranešimo apie nelaimę Užnemunės gatvėje Kauno priešgaisrinė gelbėjimo valdyba negavo.

„Pirminiais, nepatvirtintais duomenimis tai yra pratybos, nes iškvietimo į Užnemunės gatvę nėra. Ugniagesiai gali tvarkyti savo įrangą, ar tikrintis žarnas“, – komentavo ji.

Dėkojame kauniečiams už tai, kad praneša apie aktualius įvykius. Jei ir jūs norite pasidalinti savo informacija ar nuomone apie Kauno aktualijas, rašykite pasinaudoję spec. forma „Pranešti naujieną“ arba per „Facebook“ puslapio privačias žinutes.

Tai portalo „Kas vyksta Kaune“ skaitytojų inicijuota tema. Portalo „Kas vyksta Kaune“ redakcija neatsako už autorių mintis ir išsakomas idėjas, tačiau kviečia dalintis ir reikšti savo nuomonę.
Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on email
Rekomenduojami video
SUSIJUSIOS NAUJIENOS
Naujausios žinios
EISMAS
112
LAISVALAIKIS
KULTŪRA
VERSLAS
MOKSLAS IR IT
SPORTAS
POLITIKA