Įspėjimas prieš „Jamam“: epidemiologinė situacija nepalanki išpardavimų akcijoms – Kas vyksta Kaune
KAUNO KALĖDŲ RADIJAS:

Įspėjimas prieš „Jamam“: epidemiologinė situacija nepalanki išpardavimų akcijoms

BNS 2021/11/19 10:34
Kavinės ir parduotuvės Akropolyje
Asociatyvi / R. Tenio nuotr.

Prekybininkų organizuojamus išpardavimų savaitgalius premjerės patarėja vertina skeptiškai. Tačiau Živilė Gudlevičienė nesiūlo jų atšaukti, o ragina prekybininkus užtikrinti, kad nebūtų spūsčių.

„Epidemiologinė situacija dar nėra ta, kad galėtume tokio dydžio, tokio masiškumo tas akcijas organizuotai“, – penktadienį LRT pareiškė premjerės patarėja sveikatos apsaugos ir neįgaliųjų klausimais.

Ž. Gudlevičienė sutinka, kad reikalavimai nedraudžia organizuoti išpardavimų ir prašo prekybininkų užtikrinti, kad nebūtų spūsčių.

„Kad vienu metu parduotuvėse, esančiose prekybos centruose, nebūtų didelio skaičiaus žmonių ir tai būtų reguliuojama“, – teigė premjerės patarėja.

„Prašyčiau, kad būtų užtikrinti atstumai tarp žmonių, atvykusių į akcijas, sustiprinta priežiūra, kaip pirkėjai laikosi saugumo reikalavimų“, – pridūrė Ž. Gudlevičienė.

Prekybininkai sako, kad turi galimybes reguliuoti srautus.

Šį savaitgalį Kauno „Akropolyje“ vyks viena didžiausių išpardavimų akcijų „Jamam“.

Naujienų agentūros BNS informaciją skelbti, cituoti ar kitaip atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško UAB "BNS" sutikimo draudžiama.
Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on email
Rekomenduojami video
SUSIJUSIOS NAUJIENOS
Naujausios žinios
EISMAS
112
LAISVALAIKIS
KULTŪRA
VERSLAS
MOKSLAS IR IT
SPORTAS
POLITIKA