Gatvės lenktynės: „BMW“ prieš seną „Golf“ – Kas vyksta Kaune

Gatvės lenktynės: „BMW“ prieš seną „Golf“

Šeštadienį „Kas vyksta Kaune“ redakciją pasiekė vaizdo įrašas, kuriame įamžintos „BMW“ ir „WV Golf“ lenktynės Kauno gatvėse.

Kaip matyti kauniečio atsiųstoje vaizdo medžiagoje, dviejų automobilių lenktynės prasideda pajudant nuo šviesoforo Jurbarko, A. Kriščiukaičio bei Brastos gatvių sankryžoje ir tęsiasi neseniai atnaujintu Petro Vileišio tiltu.

Tiltu automobiliai lekia smarkiai viršydami mieste leistiną greitį, o „Golfą“ „BMW“ vairuotojas, tikėtina, paveja tik Jonavos gatvėje.

„Kas vyksta Kaune“ primena, kad pagal LR administracinių nusižengimų kodekso 420 str. 2 d., chuliganiškas vairavimas užtraukia baudą nuo 450 iki 550 eurų, o šį pažeidimą padarius teisės vairuoti neturintiems asmenims, gali tekti suploti nuo 750 iki 1000 eurų.

Administracinių nusižengimų kodekse taip pat numatoma, kad chuliganiškai vairuojančiam asmeniui privaloma skirti teisės vairuoti transporto priemones atėmimą. Priklausomai nuo pažeidimų, teises prarasti galima nuo trijų iki šešių mėnesių arba nuo vienerių iki dvejų metų.

Dėkojame kauniečiams už tai, kad praneša apie aktualius įvykius. Jei ir jūs norite pasidalinti savo informacija ar nuomone apie Kauno aktualijas, rašykite pasinaudoję spec. forma „Pranešti naujieną“ arba per „Facebook“ puslapio privačias žinutes.

Tai portalo „Kas vyksta Kaune“ skaitytojų inicijuota tema. Portalo „Kas vyksta Kaune“ redakcija neatsako už autorių mintis ir išsakomas idėjas, tačiau kviečia dalintis ir reikšti savo nuomonę.
Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on email
Rekomenduojami video
SUSIJUSIOS NAUJIENOS
Naujausios žinios
EISMAS
112
LAISVALAIKIS
KULTŪRA
VERSLAS
MOKSLAS IR IT
SPORTAS
POLITIKA