„Maxima“ grįžta prie jau taikytos praktikos: pirkėjams dalins kaukes – Kas vyksta Kaune
KAUNO KALĖDŲ RADIJAS:

„Maxima“ grįžta prie jau taikytos praktikos: pirkėjams dalins kaukes

Asociatyvi / R. Tenio nuotr.

Nuo lapkričio 15 d. įsigaliojant reikalavimui prekybos vietose dėvėti tik medicinines kaukes ar respiratorius, lietuviškas prekybos tinklas „Maxima“ atėjusiems apsipirkti nemokamai suteiks vienkartinę medicininę veido kaukę.

„Šiuo metu mūsų prioritetas – darbuotojų ir pirkėjų saugumo užtikrinimas. Dėl to vadovaudamiesi Vyriausybės reikalavimu nuo lapkričio 15 d. į visas „Maxima” parduotuves klientai galės užeiti tik su respiratoriais arba vienkartinėmis medicininėmis kaukėmis. Tokių neturintiems, pastarąją išskirsime nemokamai“, – pranešime žiniasklaidai sako „Maximos“ komunikacijos ir įvaizdžio departamento direktorė Ernesta Dapkienė.

Kaukės pirkėjams paprašius bus išduodamos informacijos kasose, taip pat jas galima bus gauti pas darbuotojus, kurie reguliuoja srautus, tikrina galimybių pasus. Mažesnėse parduotuvėse, kuriose informacijos kasų nėra, kaukės bus dalijamos vienoje iš įprastų kasų.

Apsipirkimo metu „Maxima“ prašo būti sąmoningais: teisingai dėvėti kaukes, laikytis saugaus atstumo, dezinfekuoti rankas bei į parduotuves stengtis eiti kaip galime rečiau.

„Rekomenduojame apsilankymus parduotuvėse planuotis iš anksto, pasiruošti reikiamų prekių sąrašą, apsipirkti ilgesniam laikui ir stengtis parduotuvėje nebūti ilgiau, nei būtina. Be to, į parduotuves patariama atvykti apsipirkti vieniems – be šeimos narių ar draugų“, – teigia E. Dapkienė.

„Maxima“ parduotuvėse šiuo metu laikomasi sugriežtintų higienos reikalavimų: reguliariai dezinfekuojami vežimėliai ir krepšeliai bei kiti įvairūs paviršiai, parduotuvių vėdinimui yra padidinta šviežio oro cirkuliacija.

Didelis dėmesys yra skiriamas ne tik klientų, bet ir darbuotojų saugumui užtikrinti. Visi prekybos tinklo darbuotojai yra aprūpinti būtinosiomis apsaugos priemonėmis – medicininėmis kaukėmis, pirštinėmis, dezinfekciniais rankų skysčiais.

Kasdien darbuotojams yra matuojama temperatūra, jeigu darbuotojai jaučiasi prastai ar turi peršalimo bei gripo simptomų, jų prašoma likti namuose. Taip pat visiems COVID-19 infekcija susirgusiems darbuotojams, kurie gydosi ligoninėje, bendrovė savo lėšomis moka pašalpas.

„Kas vyksta Kaune“ primena, kad tokią praktiką „Maxima“ taikė ir praėjusiais metais. Nemokamos kaukės pirkėjams buvo dalijamos nuo spalio 28 d. ir galios iki lapkričio 11 d.

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on email
Rekomenduojami video
SUSIJUSIOS NAUJIENOS
Naujausios žinios
EISMAS
112
LAISVALAIKIS
KULTŪRA
VERSLAS
MOKSLAS IR IT
SPORTAS
POLITIKA