Kauno rajonas sparčiai auga: užregistruotas jau 1100-asis naujagimis – Kas vyksta Kaune

Kauno rajonas sparčiai auga: užregistruotas jau 1100-asis naujagimis

1100-asis naujagimis Kauno rajone /KRS nuotr.

Kauno rajonas ir toliau sėkmingai auga ir neapleidžia jaunėjančio rajono pozicijų. Praėjusią savaitę kūdikio kraitelis buvo įteiktas 1000-ajam pakaunės naujagimiui, o vakar – jau 1100-ajam. Šiuo jubiliejiniu kūdikiu tapo lapkričio 6 d. gimusi Rugilė Astrauskaitė iš Kulautuvos.

Vos 46 cm ūgio ir nė 3 kg nesverianti mažylė – pirmas vaikas Agnės ir Valentino Astrauskų šeimoje. Nors Rugilei dar nėra nei savaitės, tačiau tėveliai jau pastebi, kad namuose atsirado daugiau rūpesčių, bet sunkumų dėl to teigia nejaučiantys, rašoma Kauno rajono savivaldybės pranešime žiniasklaidai.

„Pastarąją savaitę esame budėjimo rėžime, mažiau miegame, daugiau stresuojame, bet vis tiek gyvename linksmomis nuotaikomis“, – optimizmo nestokoja Agnė su Valentinu.

Nors tėveliai su naujomis pareigomis puikiai susitvarko patys, paimti ant rankų mažąją Rugilę nekantriai laukia seneliai, kuriems tai pirmoji anūkė. Lietuviškos kilmės vardą dukrelei suteikę Astrauskai juokiasi, kad tai pareikalavo ilgų svarstymų.

„Visi vardai, kuriuos pasiūlydavo žmona, man netiko. Kiekvienam surasdavau variantą, kaip galima būtų iškraipyti. Galiausiai išrinkome Rugilės vardą, o gimus tik patvirtinome“, – pasakojo tėtis Valentinas.

Pareigūnu dirbantis vyras pas kulautuviškę žmoną Agnę atvyko iš Birštono. Valentinas tvirtina, kad miesto gyvenimas jo visai netraukia, daug labiau jam reikia gamtos. Šeima džiaugiasi gyvenimu Kulautuvoje, čia esančia ramybe ir gražia aplinka.

Jubiliejinio kūdikio pasveikinti atvykęs Kauno rajono savivaldybės mero pavaduotojas Paulius Visockas pastebėjo, kad šeima, gyvendama kurortinėje vietovėje, visada turės kur maloniai pasivaikščioti.

„Džiaugiamės, kad mūsų bendruomenę papildė dar viena gyventoja. Linkiu, kad mažoji Rugilė būtų sveika, mylima ir laiminga“, – linkėjo P. Visockas.

Vicemeras šeimai įteikė kūdikio knygą, kurioje Rugilės tėveliai galės užfiksuoti smagiausias dukrelės augimo akimirkas ir tradiciškai dovanojamą kūdikio kraitelį.
Mažylės mama Agnė kraitelio turiniu pasidomėjo anksčiau ir džiaugėsi, kad kai kurių dalykų galėjo nepirkti, žinodama, jog būtiniausi reikmenys jau bus dovanoje.

Jau ketvirtus metus 300 eurų vertės kūdikio kraiteliu apdovanojami naujagimiai, kurių bent vienas iš tėvų yra deklaravęs gyvenamąją vietą Kauno rajone ir kūdikį užregistravo Kauno rajono savivaldybės administracijos Civilinės metrikacijos skyriuje.

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on email
Rekomenduojami video
SUSIJUSIOS NAUJIENOS
Naujausios žinios
EISMAS
112
LAISVALAIKIS
KULTŪRA
VERSLAS
MOKSLAS IR IT
SPORTAS
POLITIKA