„Kaunas city“ ledo ritulio komanda be didesnio vargo iškovojo pergalę išvykoje | Kas vyksta Kaune

„Kaunas city“ ledo ritulio komanda be didesnio vargo iškovojo pergalę išvykoje

/ Hockey.lt nuotr.

TOPsport Lietuvos ledo ritulio čempionate dar vieną pergalę iškovojo „Kaunas City“ ledo ritulininkai.

Šeštadienį Elektrėnų ledo arenoje „Kaunas City“ 7:0 palaužė „LTeam Select“ ekipą. Šis triumfas leido kauniečiams bent jau laikinai pakilti į turnyrinės lentelės viršūnę, rašoma „Hockey.lt“ pranešime žiniasklaidai.

Pergalingose rungtynėse „Kaunas City“ gretose įvarčiais pasižymėjo septyni skirtingi žaidėjai. Glebas Smolinas atidarė savo komandos įvarčių kraitį, o vėliau prie jo prisijungė Povilas Jagelavičius, Alexas Cyrenne, Damiras Šafeevas, Vytautas Jagelavičius, Paulius Grybauskas ir Romanas Rešetnikovas. Tuo tarpu Vladislavas Šiškovas sėkmingai skirstė perdavimus komandos draugams atlikdamas keturis rezultatyvius perdavimus.

Lygos lyderių vartus du kėlinius sėkmingai gynė Artūras Pavliukovas, o trečiajame kėlinyje progą pasireikšti gavo Danielius Jankovskis.

Rytoj TOPsport Lietuvos ledo ritulio čempionato rungtynėse Elektrėnuose 14:30 val. susikaus „Energija“ ir „HC Klaipėda“ komandos. Tiesioginę šių rungtynių transliaciją galėsite stebėsi asociacijos „Hockey Lietuva“ Facebook ir Youtube paskyrose.