Bajoruose gimė 1000-asis Kauno rajono vaikas – Puslapis 2 – Kas vyksta Kaune

Bajoruose gimė 1000-asis Kauno rajono vaikas

KRS nuotr.

Raudondvario pilyje įsikūrusiame Kauno rajono savivaldybės Civilinės metrikacijos skyriuje trečiadienį užregistruotas 1000-asis šių metų naujagimis – Aidas Sipavičius.

Kaip rašoma Kauno rajono savivaldybės pranešime žiniasklaidai, spalio 3 dieną gimęs mažylis yra Ringaudų seniūnijoje, Bajorų kaime, gyvenančių Indrės ir Artūro Sipavičių pirmagimis.

„Iš pradžių buvo sunku patikėti, kad sūnus tapo jubiliejiniu kūdikiu. Atrodo, kad Aidas gimęs būti žvaigžde“, – šypsojosi laiminga mama.

Vardą naujagimiui tėvai išrinko dar jo besilaukdami. „Su vyru žiūrėjome vardų sąrašą ir, Artūrui perskaičius vardą, vieningai nusprendėme, kad jis bus Aidas“, – prisiminė Indrė.

Berniuko mama gimė ir augo Vilniuje, o į Kauną atvyko studijų laikais, čia ir susipažino su Artūru. „Baigusi mokslus norėjau grįžti į gimtąjį miestą, tačiau meilė įpareigojo pasilikti“, – pasakojo jauna moteris.

Bendrą gyvenimą sutuoktiniai nusprendė kurti pakaunėje. Pasak Indrės, Kauno rajone vyksta teigiami pokyčiai, čia daugiau gamtos, mažiau šurmulio. „Kauno rajono ramybė tiesiog užburia“, – tvirtino moteris.

Indrė yra baigusi visuomenės sveikatos studijas, prieš gimstant sūnui dirbo aplinkosauginį darbą privačiame sektoriuje. Mažylio tėtis Artūras – valstybės tarnautojas, karininkas.

Raudondvario pilyje Sipavičių šeimą pasveikino Civilinės metrikacijos skyriaus vedėja Skirmantė Subačienė ir Kauno rajono savivaldybės meras Valerijus Makūnas. Jie mažojo Aido tėvams įteikė kūdikio knygą, kurioje jie galės fiksuoti svarbiausias mažylio gyvenimo akimirkas, ir tradiciškai dovanojamą kūdikio kraitelį.

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on email
Rekomenduojami video
SUSIJUSIOS NAUJIENOS
Naujausios žinios
EISMAS
112
LAISVALAIKIS
KULTŪRA
VERSLAS
MOKSLAS IR IT
SPORTAS
POLITIKA