„Antėja“ jau ir miesto centre – pasirūpinti sveikata paprasta net pietų pertraukos metu | Kas vyksta Kaune

„Antėja“ jau ir miesto centre – pasirūpinti sveikata paprasta net pietų pertraukos metu

„Antėja“ verslo centre „Magnum“ / R. Tenio nuotr.

Spalio pabaigoje miesto centre, adresu Karaliaus Mindaugo pr. 38 įsikūrusiame verslo centre „Magnum“ duris atvėrė devintasis „Antėja“ padalinys Kaune. Šią lokaciją pasirinkusi neatsitiktinai, „Antėja“ komanda įsitikinusi – profilaktiškai pasitikrinti savo sveikatą bei atlikti kitus reikiamus tyrimus niekada nebuvo taip patogu ir greita.

Naujajame „Antėja“ padalinyje visi gyventojai bei miesto svečiai gali atlikti platų spektrą išsamių laboratorinių bei kraujo tyrimų, pasiskiepyti norimu skiepu.

„Brangiausias – laiku neatliktas tyrimas. Vadovaudamiesi šiuo teiginiu stengiamės kiek įmanoma supaprastinti, pagreitinti bei priartinti sveikatos priežiūros paslaugas prie gyventojų. Naujojo padalinio vieta pasirinkta neatsitiktinai. Miesto centras ir jame įsikūręs biurų kompleksas yra patogi vieta nuolat skubantiems ir ne visada laiko sau atrasti spėjantiems dirbantiesiems. Pasirūpinti savo sveikata naujajame „Antėja“ padalinyje bus galima net ir pietų pertraukos metu“, – sako „Antėja“ gydytoja Toma Byštautaitė.

Profilaktika rudenį

Gydytoja pažymi, jog pagrindinis „Antėja“ specialistų tikslas – keisti požiūrį į profilaktinių tyrimų svarbą. Iki šiol dar įprasta manyti, kad pasitikrinti sveikatą reikia tik tada, kai pasijaučiame blogai. Specialistės teigimu, siekiant išvengti rimtų susirgimų, išsitirti ir pasikonsultuoti su gydytoju būtina bent kartą per metus – net ir jaučiantis gerai.

„Antėja“ verslo centre „Magnum“ / R. Tenio nuotr.

„Periodiškai atliekami tyrimai suteikia labai svarbią informaciją, vertinant bendrą organizmo sveikatos būklę. Jų rezultatai padeda laiku ir tiksliai diagnozuoti įvairias ligas dar ankstyvoje stadijoje bei paskirti tinkamą gydymą. Tyrimais įrodyta, kad net 80 proc. lėtinių ligų galima išvengti ar palengvinti jų eigą profilaktinių tyrimų pagalba. Sveikatos patikrinimai reikalingi tiek vyrams, tiek moterims, tačiau dėl fiziologinių skirtumų, skirtingoms lytims gali būti būdingi skirtingi sveikatos sutrikimai. Dėl šios priežasties raginame atlikti išsamias moterų bei vyrų tyrimų programas.“, – teigia T. Byštautaitė.

Anot specialistės, dėka greitai ir išsamiai atliekamų kraujo tyrimų, dabar pasirūpinti savo sveikata yra dar lengviau. Pacientams pakanka vieno 15 min. trukmės vizito, o gauti rezultatai gali atsakyti į daugybę svarbių klausimų.

„Po aktyvios ir šiltos vasaros, ruduo daugelio mūsų organizme pasireiškia sumažėjusiu energijos lygiu, o už lango atkeliavę drėgni ir vėsūs orai – peršalimo ir kitų susirgimų rizika. Siekiant išvengti šiam sezonui būdingų ligų, rekomenduojame apsvarstyti skiepo nuo gripo naudą. Tuo tarpu norint išlaikyti aukštą energijos lygį, patartina atlikti vitamino D bei nuovargio tyrimų programą. “, – sako gydytoja.

„Antėja“ verslo centre „Magnum“ / R. Tenio nuotr.

Nemokamas geležies tyrimas

Naujojo padalinio verslo centre atidarymo proga visiems lankytojams dovanojamas nemokamas geležies tyrimas. Norintys pasinaudoti šia galimybe gali kreiptis tiesiogiai į „Antėja“ slaugytojas ir jos šią dovaną pridės prie kitų norimų atlikti tyrimų.

„Dirbame jau 15 metų ir savo klientams esame pasiruošę suteikti aukščiausio lygio paslaugas. Norėdami atsirasti arčiau gyventojų, sparčiai plečiame laboratorijų tinklą, naujiname medicininę įrangą, daug dėmesio skiriame specialistų žinių tobulinimui. Džiaugiamės, kad mūsų pastangos atsispindi ir klientų įpročiuose – profilaktiškai pasitikrinti sveikatą jie sugrįžta vis dažniau ir dažniau“, – sako „Antėja“ gydytoja T. Byštautaitė.

Naujasis „Antėja“ padalinys, įsikūręs verslo centre „Magnum“, adresu Karaliaus Mindaugo pr. 38, dirba kiekvieną darbo dieną nuo 8 iki 16 val. Norintys užsiregistruoti tyrimams, tai padaryti gali telefonu 870055511 arba internetu, apsilankę svetainėje https://anteja.lt/.

Rekomenduojami video
TOP NAUJIENOS
SUSIJUSIOS NAUJIENOS
Naujausios žinios
EISMAS
112
LAISVALAIKIS
KULTŪRA
VERSLAS
MOKSLAS IR IT
SPORTAS
POLITIKA