„Facebook“ žingsnis: keičiamas įmonės pavadinimas – Kas vyksta Kaune

„Facebook“ žingsnis: keičiamas įmonės pavadinimas

delfi.lt 2021/10/28 21:59
R. Tenio, „Facebook“ nuotr., „Kas vyksta Kaune“ montažas

„Facebook“ nusprendė pakeisti įmonės pavadinimą, kad pabrėžtų savo susitelkimą į metavisatos kūrimą.

Šio pokyčio tikslas – parodyti, kad technologijų milžinė siekia būti žinoma ne tik dėl socialinių tinklų.

Naująjį pavadinimą „Facebook“ vykdomasis direktorius Markas Zuckerbergas paskelbė šiandien per kasmetinę konferenciją „Connect“.

„Nuo šiol mes koncentruosimės į metavisatą, – sakė Zuckerbergas. „Facebook“ vis labiau neapima visko, ką darome. Šiuo metu mūsų prekės ženklas yra taip glaudžiai susietas su vienu produktu, kad jis niekaip negali reprezentuoti visko, ką darome“.

„Facebook“ nėra pirmoji gerai žinoma technologijų įmonė, nusprendusi pakeisti pavadinimą išaugus ambicijoms. 2015 m. „Google“ atliko reorganizaciją ir įsteigė kontroliuojančiąją bendrovę „Alphabet“, iš dalies norėdama parodyti, jog nebėra viso labo internetinės paieškos sistema, tačiau milžiniškas konglomeratas, kuriam priklauso autonominius automobilius ir sveikatingumo technologijas kuriančios įmonės. Savo ruožtu, „Snapchat“ virto „Snap Inc.“ 2016-aisiais – tais pačiais metais, kai pradėjo save vadinti „kamerų įmone“ ir pristatė akinius su kameromis „Spectacles“.

Griežtai draudžiama DELFI paskelbtą informaciją panaudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur arba platinti medžiagą kuriuo nors pavidalu be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti DELFI kaip šaltinį.
Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on email
Rekomenduojami video
SUSIJUSIOS NAUJIENOS
Naujausios žinios
EISMAS
112
LAISVALAIKIS
KULTŪRA
VERSLAS
MOKSLAS IR IT
SPORTAS
POLITIKA