Naktinis jaunuolių pasivažinėjimas Kaune baigėsi avarija: paskui save nusinešė atitvarus – Kas vyksta Kaune
KAUNO KALĖDŲ RADIJAS:

Naktinis jaunuolių pasivažinėjimas Kaune baigėsi avarija: paskui save nusinešė atitvarus

Skaitytojo nuotr.

Vėlų trečiadienio vakarą Panemunėje susidūrė du automobiliai, smarkiai apgadintos ne tik transporto priemonės, bet ir kelio atitvarai.

„Įvyko eismo įvykis, automobiliai apgadinti nepataisomai. Kaune, Vaidoto g., 23.10 val. „Opel Astra“ apsisukinėdama nepraleido „VW Golf“, kuri trenkėsi į minėtą automobilių ir apgadino kelio atitvarus. Ko pasekoje „Opel“ jaunuolis vairavo „Opel Astrą“ neturėdamas vairuotojo pažymėjimo“, – vidurnaktį pranešė skaitytojas.

Kaip naujienų portalui „Kas vyksta Kaune“ komentavo Kauno apskrities vyriausiojo policijos komisariato Komunikacijos poskyrio vedėja Odeta Vaitkevičienė, pranešimas apie eismo įvykį Vaidoto g. gautas apie 23.08 val., tačiau teisę vairuoti automobilius turėjo abu vairuotojai, jie buvo blaivūs.

Anot O. Vaitkevičienės, pareigūnams nuvykus į įvykio vietą paaiškėjo, kad susidūrė automobilis „VW Golf“, vairuojamas 1998 metais gimusio vyro, ir automobilis „Opel Astra“, vairuojamas 2002 metais gimusio vyro.

Patikrinus duomenų bazes paaiškėjo, jog automobiliui „Opel Astra“ neatlikta privalomoji techninė apžiūra, jis taip pat neapdraustas privalomuoju civilinės atsakomybės draudimu.

Realaus laiko informacija apie eismo sąlygas Kaune skelbiama čia.

Dėkojame kauniečiams už tai, kad praneša apie aktualius įvykius. Jei ir jūs norite pasidalinti savo informacija ar nuomone apie Kauno aktualijas, rašykite pasinaudoję spec. forma „Pranešti naujieną“ arba per „Facebook“ puslapio privačias žinutes.

Tai portalo „Kas vyksta Kaune“ skaitytojų inicijuota tema. Portalo „Kas vyksta Kaune“ redakcija neatsako už autorių mintis ir išsakomas idėjas, tačiau kviečia dalintis ir reikšti savo nuomonę.
Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on email
Rekomenduojami video
SUSIJUSIOS NAUJIENOS
Naujausios žinios
EISMAS
112
LAISVALAIKIS
KULTŪRA
VERSLAS
MOKSLAS IR IT
SPORTAS
POLITIKA