Petrašiūnuose rastas vyro lavonas – Kas vyksta Kaune

Petrašiūnuose rastas vyro lavonas papildyta

Skaitytojo nuotr.

Trečiadienio rytą „Kas vyksta Kaune“ skaitytojai pranešė apie pareigūnų sujudimą Petrašiūnuose, čia rastas negyvas vyras.

„R. Kalantos g. 106 lavonas rastas“, – trečiadienį apie 10.30 val.pranešė skaitytojai.

Kaip naujienų portalui „Kas vyksta Kaune“ komentavo Kauno apskrities vyriausiojo policijos komisariato (Kauno apskr. VPK) budintis pareigūnas, R. Kalantos gavės daugiabučio kieme rastas negyvas vyras.

Pirminiais duomenimis, tai ne nusikaltimas, manoma, kad vyrui galėjo sutrikti sveikata. Taip pat aiškinamasi, ar vyras galėjo iškristi pro langą. Įvykio vietoje vis dar darbuojasi pareigūnai.

Papildyta 12.17 val.

Kauno apskr. VPK Komunikacijos poskyrio vedėjos Odetos Vaitkevičienės teigimu, prie namo buvo rastas galimai iškritusio 1948 metais gimusio vyro kūnas.

Dėkojame kauniečiams už tai, kad praneša apie aktualius įvykius. Jei ir jūs norite pasidalinti savo informacija ar nuomone apie Kauno aktualijas, rašykite pasinaudoję spec. forma „Pranešti naujieną“ arba per „Facebook“ puslapio privačias žinutes.

Tai portalo „Kas vyksta Kaune“ skaitytojų inicijuota tema. Portalo „Kas vyksta Kaune“ redakcija neatsako už autorių mintis ir išsakomas idėjas, tačiau kviečia dalintis ir reikšti savo nuomonę.
Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on email
Rekomenduojami video
SUSIJUSIOS NAUJIENOS
Naujausios žinios
EISMAS
112
LAISVALAIKIS
KULTŪRA
VERSLAS
MOKSLAS IR IT
SPORTAS
POLITIKA