Šilainiai turės savo radiją: kviečia prisijungti visus gyventojus – Kas vyksta Kaune

Šilainiai turės savo radiją: kviečia prisijungti visus gyventojus

Šilainiai
Asociatyvi / R. Tenio nuotr.

Lapkričio mėnesį menininkės iš Lietuvos ir Jungtinės Karalystės kviečia Šilainių gyventojus dalytis patirtimis, istorijomis, anekdotais, dainomis, receptais, eilėraščiais ir visais kitais patyrimais, kurie jiems yra svarbūs.

„Šilainių radijas“ – tai garso ir radijo projektas, kuriamas bendradarbiaujant su Šilainių gyventojais. Transliacijos vyks per „Palangos gatvės radiją“ interneto „bangomis“ (PSR – tai „pasidaryk pats“ bendruomenės radijo platforma, įsikūrusi Vilniuje).

„Šis projektas – tai platforma skirta švęsti gyvenimą Šilainiuose. Radijo formatas pasirinktas neatsitiktinai – tai medija padedanti sujungti žmones, išlaikant saugų atstumą, todėl procese gali saugiai dalyvauti visi norintys“ – organizatorių pranešime cituojama viena iš projekto sumanytojų menininkė Evelina Šimkutė.

Visą Lapkričio mėnesį Šilainiuose vyks lauko darbai ir įrašų kūrimo sesijos, bei garso dirbtuvės. Paskelbtas atviras kvietimas skaitmeniniam audio turinio kūrimui, kuriami įvietinti audio įrašai. Šių įrašų segmentai bus transliuojami interneto bangomis per „Palangos gatvės radiją“.

Didysis projekto pristatymas vyks gruodžio 3 d. Kauno Vinco Kudirkos bibliotekos Šilainių padalinyje, kuris vienai dienai pavirs „Radijo stotele“ ir pakvies visus norinčius stebėti kaip gimsta radijo programa ir kaip ji pasiekia klausytojus, bei tapti neatskiriama šio proceso dalimi.

Visų susidomėjusių organizatoriai laukia garso dirbtuvėse:

Lapkričio 3 d. Trečiadienį 15:30 – 19:00
Lapkričio 4 d. Ketvirtadienį 15:30 – 19:00
Lapkričio 6 d. Šeštadienį 11:30 – 15:00
Lapkričio 7 d. Sekmadienį 11:30 – 16:00

Kauno Vinco Kudirkos viešosios bibliotekos Šilainių padalinyje (Baltų pr. 51).

Projekto sumanytojos: Samantha Lippett (JK) – menininkė ir kuratorė, dirbanti alternatyvaus švietimo, bendradarbiavimo ir bendruomenės kūrimo projektuose, Julija Lečaitė – garso kuratorė ir bendruomenės radijo ekspertė, bei Šilainiuose gyvenanti menininkė ir kultūros prodiuserė E. Šimkutė – dirbanti su socialiai angažuotu menu ir kūrybine vietokūros praktika.

Daugiau informacijos – „Šilainiai Project“ portale.

Projektą finansuoja Lietuvos kultūros taryba, organizuoja „Šilainiai Project“ ir „Palanga Street Radio“, partneris – Kauno Vinco Kudirkos viešoji biblioteka.

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on email
Rekomenduojami video
SUSIJUSIOS NAUJIENOS
Naujausios žinios
EISMAS
112
LAISVALAIKIS
KULTŪRA
VERSLAS
MOKSLAS IR IT
SPORTAS
POLITIKA