P. Kazlauskas netikėtai sužinojo, kad jau yra pensininkas – Kas vyksta Kaune
KAUNO KALĖDŲ RADIJAS:

P. Kazlauskas netikėtai sužinojo, kad jau yra pensininkas

Liveta ir Petras Kazlauskai / DELFI nuotr.

Petro ir Livetos Kazlauskų šeimą lyg perkūnas iš giedro dangaus sudrebino netikėta žinia. Pasirodo, P. Kazlauskas jau metus yra… pensininkas.

„Man draugai sako: Petrai, o kada tu eisi į pensiją? Sakau, 65 metų. Ir aš laukiu tos dienos. „Sodra“ paprastai praneša, kai tu neprimoki 4 eurų, skambina, kai esi skoloje, kad neva valstybę apiplėšinėji. Čia laukiu, laukiu, niekas nepraneša, niekas neskambina. Nueinu, sako, jūs jau metus pensijoj. Aš net atsilošiau. Kaip man buvo nepatogu, Liveta visi metai gyvena su pensininku ir to nežino“, – LNK laidai KK2 šypsodamasis pasakojo P. Kazlauskas.

Kaip rašoma LNK pranešime žiniasklaidai, P. Kazlausko ne tik niekas neinformavo, kad jis jau pensininkas, metus „Sodra“ nemokėjo jam pensijos. Be to, visus tuos metus P. Kazlauskas mokėjo PSD mokestį – 40 eurų per mėnesį, nors pensininkams mokėti PSD nereikia ir tų pinigų Kazlauskams, panašu, niekas negrąžins.

„Po to, kai nuėjome ir sužinojome, kad visi metai žmogus yra pensijoje, sako, mes grąžinsime pinigus tik už pusę metų, tokia yra įstatymo tvarka. Na, tai štai tokia tvarka“, – rodydama nykštį žemyn, pasakojo L. Kazlauskienė.

Petro užgyventa pensija labai jau neori.

„Labai maža, 190 eurų, aš suskaičiavau, jeigu migrantams skiria 15 eurų per dieną pavalgyt, tai man išeitų pavalgyt 50 centų per dieną“, – skaičiuos dainininkas.

„Petreli, būk orus pensininkas, taupyk pinigėlius. Rūpinkis savo sveikata, būk geras dabar, nes žinok, pensija maža, as tave turėsiu išlaikyti“, – kvatojosi L. Kazlauskienė.

Kadangi jau atėjo ta branda, tai dar negavęs pirmos pensijos Petras kartu su žmona Liveta nulėkė pas plastikos chirurgus. Abu Kazlauskai pasikėlė akių vokus.

Platus ir išsamus reportažas iš Kazlauskų namų – KK2 laidoje šį antradienio vakarą, 19.30 val., per LNK.

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on email
Rekomenduojami video
SUSIJUSIOS NAUJIENOS
Naujausios žinios
EISMAS
112
LAISVALAIKIS
KULTŪRA
VERSLAS
MOKSLAS IR IT
SPORTAS
POLITIKA