IFBB Lietuvos taurės varžybose kauniečiai skynė prizines vietas – Kas vyksta Kaune

IFBB Lietuvos taurės varžybose kauniečiai skynė prizines vietas

/ vsfoto.lt nuotr.

Spalio 17 d. Kėdainių arenoje vyko IFBB Lietuvos taurės varžybos, sportininkai varžėsi jaunimo, suaugusiųjų, veteranų ir naujokų kategorijose. Jose dalyvavo per 130 sportininkų. Absoliučiais varžybų nugalėtojais tapo Neda Silkinytė (bikini), Justas Poliakus (kultūrizmas, abu – Šiaulių „Fortūna“), Julita Ciūnytė (kūno fitnesas, Marijampolės „Tauras“) ir Karolis Linkevičius (jaunimo kultūrizmas, Kauno „Rino team“), rašoma IFBB pranešime žiniasklaidai.

Prizininkų trejetai pagal kategorijas:

Merginų kūno fitnesas iki 20 m. 1. Rugilė Talačkaitė („Tauras“) 2. Ramunė Černiauskaitė („Tauras“) 3. Gabija Čiužaitė (N. Akmenės „Partinis gym“)

Vaikinų kultūrizmas iki 20 m. 1. Karolis Linkevičius („Rino team“) 2. Linas Sidaravičius (Jurbarko „Progresas“)

Vaikinų figūra iki 23 m. 1. Domantas Poliakovas (Kauno „Minotauras“) 2. Lukas Selemonas (Kauno „Team Kūno kultas“) 3. Erikas Knyza („Tauras“)

Merginų bikini iki 23 m. 1. Goda Butaitė („Tauras“) 2. Kotryna Žukaitė („Tauras“) 3. Diana Talačkaitė (Kauno „A-team“)

Vaikinų klasikinis kultūrizmas iki 23 m. 1. Domantas Šunokas (Klaipėdos „Vilkai team“) 2. Gabrielius Serva (Šiaulių „Gylys“) 3. Deividas Petravičius („Progresas“)

Vaikinų kultūrizmas iki 23 m. 1. Vilius Petrik („Tauras“) 2. Žygimantas Stašys („Minotauras“) 3. Deividas Tamaliūnas („Tauras“)

Naujokių moterų bikini 1. Milda Kučinskaitė (Klaipėdos „Bodypower“) 2. Rūta Vansauskaitė (Kauno „SportGates“) 3. Karina Sakalauskaitė („Rino team“)

Naujokų vyrų kultūrizmas 1. Tadas Žukauskas („Tauras“) 2. Gintautas Ričkus (Tauragės „Viktorija“) 3. Aivaras Kalinauskas („Rino team“)

Naujokių moterų kūno fitnesas 1. Daiva Pavydienė („Tauras“) 2. Julija Jaševskaja (Kauno „Renata ladies“) 3. Raimonda Sadovskytė („Renata ladies“)

Moterų figūra 1. Alina Čepurnienė („Tauras“) 2. Augustė Atgalainytė („Minotauras“) 3. Martyna Binderytė („Tauras“)

Moterų +35 m. bikini 1. Aida Grinevičiūtė („Fortūna“) 2. Aušrinė Mocejūnienė („Team Kūno Kultas“) 3. Elly Kunnap (Estija)

Moterų +35 m. kūno fitnesas 1. Julita Ciūnytė („Tauras“) 2. Rasa Poderienė („Rino team“) 3. Jurgita Ščiukienė („Minotauras“)

Vyrų +40 m. kultūrizmas 1. Mindaugas Giedris („Tauras“) 2. Tomas Kudelis (Kauno „Lokiai“) 3. Andrius Talačka („Tauras“)

Moterų -166 cm bikini 1. Sandra Kazlauskienė („Fortūna“) 2. Viktorija Sadovskaja (Vilniaus „Star team“) 3. Ieva Keturakytė („Fortūna“)

Vyrų klasikinis kultūrizmas 1. Domantas Šunokas („Vilkai team“) 2. Marius Šileika („Tauras“) 3. Ignas Gėryna („Tauras“)

Moterų +166 cm bikini 1. Neda Silkinytė („Fortūna“) 2. Milda Kučinskaitė („Bodypower“) 3. Dovilė Paulavičiūtė („Team Kūno Kultas“)

Vyrų figūra 1. Domantas Poliakovas („Minotauras“) 2. Martynas Peleckis („Tauras“) 3. Lukas Salemonas („Team Kūno Kultas“)

Moterų Fit model 1. Kristina Mickienė („Tauras“) 2. Aušrinė Mocejūnienė („Team Kūno Kultas“) 3. Roberta Tamaliūnienė („Progresas“)

Vyrų raumeninga figūra 1. Tomas Petrėnas („Team Kūno Kultas“) 2. Arthur Zacharov („Tauras“) 3. Gytautas Graužinis („Rino team“)

Moterų kūno fitnesas 1. Julita Ciūnytė („Tauras“) 2. Rasa Poderienė („Rino team“) 3. Milda Didžbalienė („Progresas“)

Vyrų klasikinė figūra 1. Dainius Sakalauskas (Kauno „Kūno sportas“) 2. Karolis Linkevičius („Rino team“) 3. Marius Šileika („Tauras“)

Wellness 1. Inga Bakučionienė („Tauras“) 2. Jurgita Misiukevičienė („Progresas“) 3. Evelina Tutinaitė („Tauras“)

Vyrų kultūrizmas -90 kg 1. Vytautas Žylė („Fortūna“) 2. Edgaras Gladas („Tauras“) 3. Gintautas Ričkus („Viktorija“)

Vyrų kultūrizmas +90 kg 1. Justas Poliakus („Fortūna“) 2. Tomas Kudelis („Lokiai“) 3. Arnas Šakočius („Tauras“)

Mišrios poros 1. J. Ciūnytė ir A. Talačka („Tauras“) 2. A. Čepurnienė ir M. Šileika („Tauras“)

Fit pairs 1. T. Petrėnas ir D. Paulavičiūtė („Team Kūno Kultas“) 2. M. Peleckis ir G. Butaitė („Tauras“) 3. J. Misiukevičienė ir V. Delninkaitis („Progresas“)

Geriausi klubai 1. Marijampolės „Tauras“ 2. Jurbarko „Progresas“ 3. Kauno „Minotauras“

Geriausi treneriai 1. Rinaldas Česnaitis 2. Marius Blaževičius 3. Arūnas Vandys

Lapkričio pradžioje gausi Lietuvos komanda vyks į pasaulio čempionatą Ispanijoje.

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on email
Rekomenduojami video
SUSIJUSIOS NAUJIENOS
Naujausios žinios
EISMAS
112
LAISVALAIKIS
KULTŪRA
VERSLAS
MOKSLAS IR IT
SPORTAS
POLITIKA