Šiauliuose „Žalgiris“ iškovojo didžiausią savo sezono pergalę – Kas vyksta Kaune

Šiauliuose „Žalgiris“ iškovojo didžiausią savo sezono pergalę

BC "Žalgiris" "Facebook" nuotr.

Kauno „Žalgirio“ krepšininkai iškovojo kol kas didžiausią savo šio sezono pergalę. Jure Zdovco auklėtiniai išvykoje „Betsafe-LKL“ rungtynėse rezultatu 97:64 (21:19, 27:10, 22:21, 27:14) sutriuškino „Šiaulių“ komandą.

Net devynis taškus pirmame ketvirtyje surinko Emmanuelis Mudiay, po dvitaškį pridėjo Edgaras Ulanovas ir Tyleris Cavanaugh, o Joshas Nebo sumetė du baudų metimus – 15:15. Pakilęs nuo suolo Lukas Lekavičius iškart pasižymėjo taikliu dvitaškiu, vėliau pridėjo taiklų baudos metimą, o Artūras Milaknis pataikė iš toli – 21:19.

Septynis taškus antrame kėlinyje surinko A. Milaknis, keturis iš eilės pelnė Marekas Blaževičius, L. Lekavičius taikliai metė iš toli, o komandas skyrė jau dešimt taškų – 35:25. Aštrų reidą po krepšiu surengė E. Mudiay, šešis taškus paeiliui surinko T. Cavanaugh, J. Nebo pridėjo dvitaškį, o pirmą rungtynių pusę taikliu tritaškiu užbaigė Mantas Kalnietis – 48:29.

M.Kalnietis tritaškį pataikė greitoje atakoje, paskutinėmis atakos sekundėmis dvitaškį realizavo J. Nebo, baudos metimą įmetė A.Milaknis, dviem tolimais metimais pasižymėjo Karolis Lukošiūnas, o M. Blaževičius pelnė du taškus su pražanga – 63:42. L. Lekavičius sumetė keturis baudų metimus, vieną tašką pridėjo M. Blaževičius, o kėlinį taikliu dviejų taškų vertės metimu užbaigė E. Ulanovas – 70:50.

L.Lekavičius paskutinį kėlinį atidarė keturiais savo taškais, taiklų dvitaškį pridėjo J. Nebo, o T. Cavanaugh pelnė penkis taškus iš eilės – 81:56. K. Lukošiūnas vos žengęs į aikštę smeigė du tritaškius, M. Blaževičius sumetė baudų metimus ir pranašumas išaugo iki trijų dešimčių – 89:59. Iš po krepšio lengvais taškais pasižymėjo T. Cavanaugh, pirmuosius „Betsafe-LKL“ taškus karjeroje tolimu metimu iš kampo pelnė Titas Sargiūnas, reidą po krepšiu surengė M.Kalnietis, o paskutinius „Žalgirio“ taškus pergalingose rungtynėse baudos metimu pelnė M.Blaževičius – 97:64.