Įspėja vairuotojus: Raudondvario plente slidu kaip ant ledo – Kas vyksta Kaune

Įspėja vairuotojus: Raudondvario plente slidu kaip ant ledo

Skaitytojo nuotr.

Ankstyvą penktadienio popietę „Kas vyksta Kaune“ skaitytojas įspėja apie sudėtingas sąlygas Vilijampolėje. Anot vyro, išsiliejus degalams, Raudondvario plente nepaprastai slidu.

„Šiuo metu Raudondvario plente nuo „Regitros“ link Kaniūkų visas kelias palaistytas greičiausiai dyzelinu“, – apie 12.40 val. nurodė portalo skaitytojas.

Kauniečio atsiųstose nuotraukose ant važiuojamosios dalies matyti naftos produktams būdinga vaivorykštinio atspalvio plėvelė. Vyras pridūrė, kad gatvėje dabar slidu kaip ant ledo.

Kauno priešgaisrinės gelbėjimo valdybos budintis specialistas nurodė, kad važiuojamosios dalies valymo darbus atlieka „Kauno švara“. Portalas bendrovės atstovų užklausė, ar gautas toks pranešimas ir gatvė nuvalyta.

Realaus laiko informacija apie eismo sąlygas Kaune skelbiama čia.

Dėkojame kauniečiams už tai, kad praneša apie aktualius įvykius. Jei ir jūs norite pasidalinti savo informacija ar nuomone apie Kauno aktualijas, rašykite pasinaudoję spec. forma „Pranešti naujieną“ arba per „Facebook“ puslapio privačias žinutes.

Tai portalo „Kas vyksta Kaune“ skaitytojų inicijuota tema. Portalo „Kas vyksta Kaune“ redakcija neatsako už autorių mintis ir išsakomas idėjas, tačiau kviečia dalintis ir reikšti savo nuomonę.
Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on email
Rekomenduojami video
SUSIJUSIOS NAUJIENOS
Naujausios žinios
EISMAS
112
LAISVALAIKIS
KULTŪRA
VERSLAS
MOKSLAS IR IT
SPORTAS
POLITIKA