Baudą teismui apskundęs „Ecodumas“ nieko nepešė – Kas vyksta Kaune

Baudą teismui apskundęs „Ecodumas“ nieko nepešė

Asociatyvi / Interneto archyvo nuotr.

Lietuvos vyriausiasis administracinis teismas (LVAT) atmetė UAB „Ecodumas“ apeliacinį skundą ir paliko galioti Narkotikų, tabako ir alkoholio kontrolės departamento (NTAKD) skirtą nuobaudą už įstatymo pažeidimą.

Kaip nurodoma NTAKD pranešime, UAB „Ecodumas“ byloje ginčijo nuobaudą. LVAT teisėjų kolegija spalio 6 d. vykusiame posėdyje kvalifikavo įmonės vykdomos veiklos modelį kaip nuotolinę prekybą, prekių išdėstymą internetiniame puslapyje kaip viešąją ofertą (pasiūlymą), o nuotolinio ryšio priemonėmis sudarytą pirkimo-pardavimo sutartį su vartotoju kaip nuotolinę sutartį.

Teisėjų kolegija pažymėjo, kad Lietuvoje draudžiama vidaus ir tarpvalstybinė nuotolinė prekyba elektroninėmis cigaretėmis ir jų pildyklėmis be jokių išlygų.

Departamentas primena, kad Tabako, tabako gaminių ir su jais susijusių gaminių kontrolės įstatymas draudžia prekiauti tabako gaminiais, su tabako gaminiais susijusiais gaminiais pagal nuotolinės prekybos, įskaitant vidaus ir tarpvalstybinę nuotolinę prekybą, sutartis.

Už šį pažeidimą numatyta nuo 1 480 iki 8 688 eurų bauda. Už draudimų pakartotinį pažeidimą per vienerius metus numatyta bauda nuo 8 688 iki 17 372 eurų ir panaikinamas visų turimų licencijų verstis mažmenine prekyba tabako gaminiais ir (ar) licencijos verstis mažmenine prekyba su tabaku susijusiais gaminiais galiojimas.

Rekomenduojami video
TOP NAUJIENOS
SUSIJUSIOS NAUJIENOS
Naujausios žinios
EISMAS
112
LAISVALAIKIS
KULTŪRA
VERSLAS
MOKSLAS IR IT
SPORTAS
POLITIKA