Į Kauno „Akropolį“ vėl bandyta patekti su svetimu „gpasu“ – Kas vyksta Kaune

Į Kauno „Akropolį“ vėl bandyta patekti su svetimu „gpasu“

Galimybių pasas
Asociatyvi / R. Tenio nuotr.

Sekmadienį į prekybos ir laisvalaikio centrą „Akropolis“ ir vėl bandyta patektu su svetimu „gpasu“. Policija pradėjo ikiteisminį tyrimą, jaunuoliui gresia iki 6 metų nelaisvės.

Kauno apskrities vyriausiojo policijos komisariato duomenimis, spalio 10 dieną apie 17.10 val. Kaune, Karaliaus Mindaugo prospekte, į prekybos centrą atėjęs 1996 metais gimęs vyras tikrinančiam darbuotojui pateikė svetimą asmens dokumentą – „gpasą“. Pradėtas ikiteisminis tyrimas pagal LR BK 302 str. – Antspaudo, spaudo ar dokumento pagrobimas arba pagrobtojo panaudojimas.

Remiantis Baudžiamuoju kodeksu, tas, kas pagrobė ar neturėdamas teisėto pagrindo įgijo, laikė, gabeno, siuntė, panaudojo ar realizavo fizinio ar juridinio asmens antspaudą, spaudą, dokumentą ar griežtos atskaitomybės blanką, baudžiamas bauda arba areštu, arba laisvės atėmimu iki šešerių metų.

„Kas vyksta Kaune“ primena, kad nuo rugsėjo 13-osios „gpaso“ neturintiesiems žmonėms draudžiama lankytis nebūtinųjų prekių parduotuvėse, dideliuose prekybos centruose, turgavietėse (kai plotas viršija 1,5 tūkst. kv. metrų), jie negali gauti grožio paslaugų, lankytis sporto klubuose ar dalyvauti renginiuose, į kuriuos susirenka daugiau nei 500 žmonių.

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on email
Rekomenduojami video
SUSIJUSIOS NAUJIENOS
Naujausios žinios
EISMAS
112
LAISVALAIKIS
KULTŪRA
VERSLAS
MOKSLAS IR IT
SPORTAS
POLITIKA