Neseniai atnaujintai Aleksoto apžvalgos aikštelei vėl prireikė tvarkymo darbų – Puslapis 2 – Kas vyksta Kaune

Neseniai atnaujintai Aleksoto apžvalgos aikštelei vėl prireikė tvarkymo darbų

Pernai metų žiemą baigta tvarkyti Kauno Aleksoto apžvalgos aikštelė sulaukė aštrios kritikos iš kauniečių – sutrūkęs grindinys, apgadinta danga. Kaunietis stebisi, ar ką tik sutvarkyta aikštelė taip ir liks neprižiūrima ir nušiurusi.

„Atrodo tai neseniai buvo sutvarkyta Aleksoto panoramos aikštelė, bet jai jau ir vėl reikia darbų. Ar neturėtų būti galiojantis garantinis šiai vietai?“, – praėjusią savaitę teiravosi susirūpinęs kaunietis Mindaugas.

Jau tvarko

Situaciją pakomentavo Kauno savivaldybės Aplinkos apsaugos skyriaus vedėja Radeta Savickienė.

„Aleksoto apžvalgos aikštelės rekonstrukcija turi penkerių metų garantiją. Rangovai aikštelę pradėjo tvarkyti dar praėjusią savaitę. Didžioji dalis remonto bus baigta iki žiemos. Likusius darbus planuojama atlikti kitų metų pavasarį“, – penktadienį kalbėjo ji.

Portalas „Kas vyksta Kaune“ primena, kad atnaujinta Aleksoto apžvalgos aikštelė lankytojams vėl atsivėrė praėjusių metų sausio pabaigoje. Aikštelė išklota granito trinkelėmis, jos kontūrai apvesti vizualiai lengvais stikliniais turėklais. Suremontuoti ir į kalną vedantys laiptai, o miestiečių saugumui panoramoje įrengta vaizdo stebėjimo sistema.

Rekomenduojami video
TOP NAUJIENOS
SUSIJUSIOS NAUJIENOS
Naujausios žinios
Rodyti Daugiau ⟶
EISMAS
112
LAISVALAIKIS
KULTŪRA
VERSLAS
MOKSLAS IR IT
SPORTAS
POLITIKA