Pareigūnas ne tarnybos metu padėjo užkirsti kelią gresiančiam pavojui – Kas vyksta Kaune

Pareigūnas ne tarnybos metu padėjo užkirsti kelią gresiančiam pavojui

Asociatyvi / Kauno AVPK nuotr.

Įprasta, jog pareigūnai tarnybos metu išaiškina ne vieną neblaivų vairuotoją, stabdydami ir tikrindami transporto priemones ar tikslindami informaciją, kuria pasidalija patys gyventojai. Tačiau kuomet pareigūnai tokius vairuotojus išaiškina ne tarnybos metu, visgi, nėra dažna situacija. Užvakar taip nutiko Kėdainiuose.

Antradienio pavakarę, apie 17.20 val., prie Kėdainiuose, Tilto g., esančio prekybos centro, po darbo neuniformuotas Kauno apskrities vyriausiojo policijos komisariato Kėdainių rajono policijos komisariato Veiklos skyriaus vyresnysis tyrėjas pastebėjo įtartinai manevruojantį automobilį, kuris netrukus besiparkuodamas apgadino ir keletą stovėjusių kitų transporto priemonių. Tai įtarimą apie galimai neblaivų vairuotoją tik sustiprino.

Priėjus arčiau išties jautėsi alkoholio kvapas, vairuotojas nesiorientavo aplinkoje. Atvykę iškviesti kolegos tai tik patvirtino – „Opel Astra“ vairuotojui (gim. 1967 m.), kaip paaiškėjo, neturinčiam teisės vairuoti, nustatytas vidutinis girtumo laipsnis (2,39 prom.).

Dėl šio įvykio buvo pradėtas ikiteisminis tyrimas pagal Lietuvos Respublikos baudžiamojo kodekso 281-1 str. Šiandien, spalio 7 d., procesas užbaigtas baudžiamuoju įsakymu, Teismo prašoma konfiskuoti vairuotą automobilį.

25 metus policijos pareigūnu dirbantis vyras įsitikinęs, kad nepriklausomai nuo to, kokį darbą dirbame ar kokias pareigas užimame, kiekvienas turime nelikti abejingu, pastebėję daromą nusikalstamą veiką ar teisės pažeidimą. „Tik būdami nepakantūs tam, kas vyksta aplink mus, kartu kursime saugesnę aplinką“, – teigia pareigūnas.

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on email
Rekomenduojami video
SUSIJUSIOS NAUJIENOS
Naujausios žinios
EISMAS
112
LAISVALAIKIS
KULTŪRA
VERSLAS
MOKSLAS IR IT
SPORTAS
POLITIKA