Kaune įvyko pirmasis naktinis naujojo „iPhone“ pristatymas – Kas vyksta Kaune

Kaune įvyko pirmasis naktinis naujojo „iPhone“ pristatymas

„iPhone 13“ pristatymas Kaune / R. Tenio nuotr.

Naktį iš ketvirtadienio į penktadienį visame pasaulyje oficialiai prasidėjo prekyba naujaisiais „iPhone 13“ telefonais. Pirmą kartą pasaulyje populiaraus naktinio prekybos pradžios formato renginys surengtas ir Kaune, kur kartu su ištikimiausiais „Apple“ gerbėjais naktinėjo ir žinomi žmonės, o visus susirinkusius stebino specialiai renginiui sukurtas garso ir šviesų šou.

Didžiausia šio rudens technologinė  naujiena – „iPhone 13“ išmanieji telefonai – jau pasiekė parduotuves. Vieni pirmųjų išbandyti juos buvo pakviesti „Apple Shop“ parduotuvės Kaune, įsikūrusios „Topo centre“ (Savanorių pr. 206A) klientai. Naktį iš ketvirtadienio į penktadienį pirkėjams buvo surengtas pirmasis tokio tipo pristatymo renginys Kaune, kurio metu lankytojus pasitiko didžėjaus „Kinder Straik“ muzika ir specialiai jai sukurtas lazerių bei šviesų šou. Bendras šviesos įrangos kiekis pristatymo metu prilygo koncertui.

Pristatymo renginį vedė ir su atnaujintomis „iPhone“ funkcijomis susirinkusius dalyvius supažindino „Unboxing“ laidų vedėjas ir didelis „Apple“ fanas Šarūnas Tamulis. Renginio metu jam talkino linksmomis, šimtus tūkstančių peržiūrų sulaukiančiomis vaizdo parodijomis garsėjantis Edvinas Krupinskas.

„iPhone 13“ pristatymas Kaune / R. Tenio nuotr.

Lankytojai turėjo galimybę ne tik gyvai išbandyti keturis naujus rinkoje pasirodžiusius „iPhone 13“ modelius, bet ir juos įsigyti. Vienas laimingųjų vakaro pirkėjų buvo pradžiugintas ir ypatinga staigmena – apdovanotas bevielėmis „Apple AirPods Pro“ ausinėmis.

„Pro“ versija – populiariausia

„Apple Shop“ atstovai dalijasi, jog tarp pirmųjų pirkėjų iš keturių naujų „iPhone“ modelių populiariausi buvo „Pro“ serijos įrenginiai. „iPhone 13 Pro“ pasirinko net 40 proc., o „iPhone 13 Pro Max“ – 38 proc. klientų.

„iPhone 13“ pristatymas Kaune / R. Tenio nuotr.

Pirmųjų pirkėjų gretose gana greitai išryškėjo ir populiariausia naujųjų išmaniųjų telefonų spalva. Iš penkių skirtingų atspalvių net 40 proc. visų iš anksto įsigijusių naujuosius „iPhone“ rinkosi naująją dangaus mėlynos atspalvį „Sierra Blue“. Antrojoje vietoje pagal populiarumą liko „Graphite“ atspalvis, kurį rinkosi 20 proc. pirkėjų. Likusių sidabrinės, auksinės ir raudonos spalvų gerbėjai pasiskirstė tolygiai.

Nespėję sudalyvauti naktiniame pristatymo renginyje susipažinti su naujųjų „iPhone“ modelių techninėmis specifikacijomis, pasirinkimo galimybėmis bei kainomis, tai padaryti gali apsilankę „Apple Shop“ parduotuvėje Kaune, įsikūrusioje Savanorių pr. 206A esančiame „Topo centre“, „Apple Shop“ parduotuvėje Vilniuje, įsikūrusioje Ukmergės g. 240 esančiame „Topo centre“ arba spustelėję ČIA.

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on email
Rekomenduojami video
SUSIJUSIOS NAUJIENOS
Naujausios žinios
EISMAS
112
LAISVALAIKIS
KULTŪRA
VERSLAS
MOKSLAS IR IT
SPORTAS
POLITIKA