Policija aiškinasi kas Šilainiuose namo laiptinėje užpuolė ir sumušė vyrą – Kas vyksta Kaune

Policija aiškinasi kas Šilainiuose namo laiptinėje užpuolė ir sumušė vyrą

Kauno AVPK nuotr.

Kauno apskrities vyriausiojo policijos komisariato pareigūnai atlieka tyrimą dėl viešosios tvarkos pažeidimo, kuomet šių metų birželio 23 d. apie 23.10 val. Kaune, Baltijos g., namo laiptinėje buvo sumuštas vyras. Nukentėjęs asmuo nurodė, jog sulaukus skambučio į duris ir jas atidarius, pajuto smūgį galvos srityje. Vaizdo kameros užfiksavo asmenis, galinčius turėti tyrimui reikšmingos informacijos.

Gyventojus, atpažįstančius šiuos asmenis, žinančius jų buvimo vietą ar galinčius suteikti bet kokios reikšmingos informacijos, prašome kreiptis į Kauno apskr. VPK Santakos policijos komisariatą telefonu 8 700 60683 arba rašyti el. p. justina.lapene@policija.lt.

Kauno apskrities vyriausiojo policijos komisariato Santakos policijos komisariato pareigūnai atlieka ikiteisminį tyrimą pagal Lietuvos Respublikos baudžiamojo kodekso 284 str. Už tai gresia viešieji darbai arba bauda, arba laisvės apribojimas, arba areštas, arba laisvės atėmimas iki dvejų metų.

Tyrimą organizuoja ir jam vadovauja Kauno apygardos prokuratūros Kauno apylinkės prokuratūros 3-ojo skyriaus prokurorai.

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on email
Rekomenduojami video
SUSIJUSIOS NAUJIENOS
Naujausios žinios
EISMAS
112
LAISVALAIKIS
KULTŪRA
VERSLAS
MOKSLAS IR IT
SPORTAS
POLITIKA