Apsipirkti kartu su augintiniu – Kaune duris atvėrė nauja parduotuvė „Mamba ZOO“ – Kas vyksta Kaune

Apsipirkti kartu su augintiniu – Kaune duris atvėrė nauja parduotuvė „Mamba ZOO“

„Mamba ZOO“ parduotuvė / R. Tenio nuotr.

Rugsėjo pabaigoje Kaune, prekybos miestelyje „Urmas“, duris atvėrė nauja gyvūnų prekių parduotuvė „Mamba ZOO“. Jau daugiau nei dešimtmetį klaipėdiečių augintiniams puikiai pažįstamų parduotuvių komanda kviečia atvykti apsipirkti kartu su gyvūnais, o atidarymo Kaune proga paruošė ir specialų pasiūlymą.

Naujoji gyvūnų prekių parduotuvė „Mamba ZOO“, įsikūrusi prekybos miestelio „Urmas“ Žaliojoje galerijoje, pristatė kauniečiams dar naują ir neišbandytą gyvūnų prekių asortimentą. Parduotuvėje apsilankę augintinių šeimininkai galės įsigyti kokybiško sauso ir konservuoto maisto šunims bei katėms, lesalų paukščiams, pašarų graužikams, aksesuarų, žaislų, įvairiausių guolių, šampūnų, kraiko, drabužių ir kitų augintinių priežiūros priemonių.

„Kviečiame kauniečius užsukti susipažinti, o kartu pasiimti ir savo augintinius. Per daugiau nei 12 veiklos metų atsirinkome geriausius augintinių maisto bei priežiūros prekių gamintojus, kurių produkcijos kokybe jau spėjo įsitikinti mūsų parduotuvių Klaipėdoje bei Šiauliuose klientai. Džiaugiamės galėdami platų savo asortimentą pristatyti ir Kaune, kur didelė dalis mūsų prekių bus maloni naujiena tiek augintiniams, tiek jų šeimininkams“,  – sako gyvūnų prekių parduotuvių „Mamba ZOO“ mažmeninės prekybos vadovė.

„Mamba ZOO“ parduotuvė / R. Tenio nuotr.

Asortimentas – pagal sezoniškumą

Pagrindinis „Mamba ZOO“ išskirtinumas – pagal sezoniškumą atnaujinamas parduotuvės asortimentas. Dėl šios priežasties įdomių ir dar neišbandytų naujienų kaskart apsilankę atranda ir nuolatiniai parduotuvių pirkėjai.

Parduotuvės atstovė atskleidžia, jog pirkėjai ypač vertina „Mamba ZOO“ siūlomus pašarus šunims ir katėms. Tarp populiariausiųjų – Vokietijoje gaminami pašarai „Josera“, klaipėdiečių itin pamėgta, Belgijoje pagaminta nauja gyvūnų maisto gamintojo „Petkult“ produkcija, „Smartbones“, „Antos“, „Nobleza“ ir „Happet“ skanėstai.

Į prekybos miestelį „Urmas“ atvykę augintinių šeimininkai galės įsigyti ir unikalių, Lietuvoje gamintų rankų darbo drabužių šunims, kokybiškų keturkojų gultų, atkeliavusių tiesiai iš Italijos, bei įvairių dydžių ir formų draskyklių katėms.

„Apsilankiusius naujojoje parduotuvėje pasitiks profesionalūs ir patyrę „Mamba ZOO“ konsultantai, tad kviečiame užsukti ne tik apsipirkti, bet ir gauti atsakymus į rūpimus augintinių priežiūros klausimus. Na, o kartu atsivedus ir augintinį, konsultantai padės išrinkti būtent jam tinkamiausius pašarus, drabužius ar priežiūros reikmenis“, – sako „Mamba ZOO“ atstovė.

„Mamba ZOO“ parduotuvė / R. Tenio nuotr.

Specialus atidarymo pasiūlymas

Atidarymo proga „Mamba ZOO“ kauniečius ir jų augintinius pasitinka su specialiu pasiūlymu – 20 proc. nuolaida visiems pirkiniams. Pasiūlymas galioja iki spalio 10 d. imtinai.

Spalio 4-5 d. prekių gyvūnams parduotuvės „Mamba ZOO“ darbuotojai su pirkėjais sveikinsis kartu su gyvūnų globos organizacijos savanoriais, kurie geros valios žmones kvies nupirkti ir su stokojančiais pasidalinti reikalingiausiomis gyvūnų prekėmis.

Klaipėdoje „Mamba ZOO“ sėkmingai veikia dar nuo 2009 metų. Iš viso gyvūnų prekių tinklas vienija penkias parduotuves – tris uostamiestyje, vieną – Šiauliuose, ir naująją – Kaune.

Kauno „Mamba ZOO“ veikia kiekvieną darbo dieną nuo 9 iki 18 val., šeštadieniais – nuo 9 iki 16 val., o sekmadieniais – nuo 9 iki 15 val. Atrasti naująją gyvūnų prekių parduotuvę galima prekybos miestelyje „Urmas“, Žaliojoje galerijoje 22.

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on email
Rekomenduojami video
SUSIJUSIOS NAUJIENOS
Naujausios žinios
EISMAS
112
LAISVALAIKIS
KULTŪRA
VERSLAS
MOKSLAS IR IT
SPORTAS
POLITIKA