Į rungtynes kabintis bandęs „Žalgiris“ Eurolygą atidarė pralaimėjimu | Kas vyksta Kaune

Į rungtynes kabintis bandęs „Žalgiris“ Eurolygą atidarė pralaimėjimu

„BC Žalgiris“ „Facebook“ puslapio nuotr.

Kauno „Žalgirio“ krepšininkai sezoną Eurolygoje pradėjo nesėkmingai. Martino Schillerio auklėtiniai pirmosiose rungtynėse išvykoje rezultatu 76:88 (16:19, 20:25, 19:19, 21:25) pralaimėjo Vilerbano ASVEL komandai iš Prancūzijos.

Janis Strelniekas susitikimą pradėjo dviem taikliais tritaškiais, nelengvą metimą po verpstės pataikė Emmanuelis Mudiay, o Joffrey Lauvergne įdėjo iš viršaus – 10:10. Dar du taškus pridėjo E.Mudiay, J.Lauvergne vėl įdėjo iš viršaus, o Lukas Lekavičius pataikė savo firminį metimą – 16:19.

Antrą kėlinį taikliu metimu iš toli pataikė Nielsas Giffey, keturis taškus paeiliui surinko L.Lekavičius, po krepšiu sėkmingai pralindo E.Mudiay, tačiau deficitas išaugo iki dviženklio 25:38. Tolimą metimą realizavo E.Mudiay, N.Giffey pataikė iš vidutinio nuotolio, o J.Strelniekas pridėjo dar du tritaškius metimus – 36:44.

Po pertraukos pirmuosius savo taškus pelnė Edgaras Ulanovas, po du taškus pridėjo J.Strelniekas ir J.Lauvergne, o Tyleris Cavanaugh ir Joshas Nebo pelnė po keturis paeiliui – 50:50. Žalgiriečiai pralaimėjo atkarpą 0:9, tada vieną baudos metimą realizavo E.Mudiay, du sumetė Artūras Milaknis, o L.Lekavičius surengė kokybišką reidą po krepšiu – 55:63.

J.Lauvergne pataikė vieną baudos metimą, septynis taškus paeiliui surinko J.Strelniekas, o N.Giffey ir E.Ulanovas pataikė po tolimą metimą – 69:80. Iki dvikovos pabaigos E.Mudiay sumetė abu baudų metimus, vieną pataikė J.Nebo, Marekas Blaževičius pataikė iš po krepšio, dvikovą taikliais baudų metimais užbaigė Mantas Kalnietis, tačiau žalgiriečiams teko susitaikyti su pralaimėjimu – 76:88.

„Žalgiris“: J. Strelniekas 21, E. Mudiay 12, N. Giffey 8 (7 atk. kam.), L. Lekavičius 8, J. Lauvergne 7, E. Ulanovas 5, J. Nebo 5, T. Cavanaugh 4, M. Kalnietis 2, M. Blaževičius 2, A. Milaknis 2, K. Lukošiūnas 0.

ASVEL: E. Okobo 23, C. Jonesas 14, Y. Fallas 12 (9 atk. kam.), C. Kahudi 11.