S. Malinauskas džiūgauja: laimėjom! – Kas vyksta Kaune

S. Malinauskas džiūgauja: laimėjom!

DELFI nuotr.

Vaizdo tinklaraštininkas Skirmantas Malinauskas trečiadienio vakarą savo „Facebook“ paskyroje pasidalijo džiugia jam žinia. Teismas atmetė ieškinius dėl Lietuvos futbolo federacijos (LFF) ir jos prezidento Tomo Danilevičiaus reputacijos menkinimo.

„LAIMĖJOM!

Teismas atmetė ir Lietuvos futbolo federacijos, ir fizinio asmens LFF prezidento Tomo Danilevičiaus ieškinius. Mano teiginiai pagrįsti faktais, nieko paneiginėti ar trinti neturiu.

Ką tai reiškia federacijai? -14 900 eurų, kurie buvo skirti mano persekiojimui. 11 400 iš jų sumokėti Šviniaus draugo advokato kontorai, 3500 turės būti sumokėta man kaip mano teismo išlaidos. Pabrėžiu, tai visų mūsų pinigai, kurie turėjo būti skirti futbolui. Kiek komplektų aprangų, kiek bucų ir kiek kamuolių už tokią sumą išeitų?

Ką tai reiškia piliečiui Tomui Danilevičiui? Pirmiausia, didžiulę gėdą. Teismas sutiko, kad jo reputacinės problemos nėra dėl mano kritikos. Jis maišo priežastį su pasekme.

Didžiausia problema yra tai, kad kažkada legendinis futbolininkas, Lietuvos rinktinės kapitonas dabar bijo įvardinti, jog kriminalas LFF yra blogai, kad LFF Ekonomikos ir finansų komiteto neturi valdyti už pinigų plovimą teistas asmuo, kad vykdomajame komitete neturi posėdžiauti sėdėję nusikaltėliai. Negali pykti ant veidrodžio, jei atspindys nepatinka (patikėkit, aš tai žinau).

Priešingai, būdamas viešu asmeniu T. Danilevičius ėmė persekioti vlogerį už kritiką. Kaip jam tai sekėsi? Kol kas bendroje sumoje -5900 eurų (2400 jo teismo išlaidos ir 3500 mūsų).

Ką tai reiškia Šviniui? Tarp kojų įmuštą įvartį varžybose, kuriose jis tikėjosi taip išgąsdinti priešininkus, jog šie net aikštėje nepasirodys. Ir tai tik ledkalnio viršūnė. Rytoj savo epizode papasakosiu apie kitas jo bėdas, o jos vis rimtesnės.

Na ir ką tai reiškia man? Sugaišta daug laiko, įšaldyta daug pinigų ir jėgų gali tekti skirti dar daugiau, jei persekiojimas tęsis. Lygiai taip pat ir kita pusė turės didesnius finansinius nuostolius bandydama mane nutildyti. Svarbiausia, mes atsilaikėm ir judam toliau. Užtikrinti, ramiai, žinodami savo tikslą.

Šviniau, žinau, kad skaitai. Mes jį pasieksim. Patikėk manim!“ – socialiniame tinkle šiandien paskelbė S. Malinauskas.

LFF prezidentas T. Danilevičius naujienų portalui LRT.lt patvirtino žinantis apie atmestus ieškinius, tačiau nuo platesnių komentarų susilaikė: „Kol kas plačiau pakomentuoti įvykių negaliu, tačiau artimiausiomis dienomis spręsime, ką daryti toliau.“

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on email
Rekomenduojami video
SUSIJUSIOS NAUJIENOS
Naujausios žinios
EISMAS
112
LAISVALAIKIS
KULTŪRA
VERSLAS
MOKSLAS IR IT
SPORTAS
POLITIKA