„Žalgiris“ dėl pergalės Panevėžyje turėjo kautis dantimis ir nagais – Kas vyksta Kaune

„Žalgiris“ dėl pergalės Panevėžyje turėjo kautis dantimis ir nagais

DELFI nuotr.

Kauno „Žalgirio“ krepšininkai „Betsafe-LKL“ čempionate iškovojo trečią pergalę iš eilės. Lietuvos čempionai išvykoje rezultatu 73:69 (16:17, 20:20, 11:17, 26:15) palaužė Panevėžio „Lietkabelio“ komandą.

Dvikovos pradžioje Janis Strelniekas ir Nielsas Giffey smeigė po tritaškį, Edgaras Ulanovas pataikė dvitaškį, Joffrey Lauvergne pelnė šešis taškus iš eilės, o kėlinuką dėjimu iš viršaus užbaigė Joshas Nebo – 16:17.

Antrame ketvirtyje dvitaškiu pasižymėjo Mantas Kalnietis, Artūras Milaknis, J. Lauvergne ir Emmanuelis Mudiay pridėjo po tris taškus, o N. Giffey pataikė baudos metimą – 28:24. Penkis taškus iš eilės surinko J. Strelniekas, o pirmą rungtynių pusę taikliu metimu iš toli užbaigė N. Giffey – 36:37.

Iškart po pertraukos penkis taškus pridėjo J. Strelniekas, du baudų metimus sumetė L. Lekavičius, J. Nebo nerezultatyviame kėlinyje realizavo keturis, o žalgiriečiams jau teko vytis varžovus – 47:54.

Po tris taškus ketvirtojo kėlinio pradžioje pelnė J. Strelniekas, A. Milaknis ir L. Lekavičius, o J. Nebo persvėrė rezultatą – 58:57. Tyleris Cavanaugh dvitaškiu pelnė pirmuosius savo taškus, septynis surinko L. Lekavičius, o N. Giffey sumetė du baudų metimus – 69:69. Likus mažiau nei minutei du baudų metimus realizavo J. Strelniekas, o paskutinėmis rungtynių akimirkomis pergalę įtvirtino du taiklūs L. Lekavičiaus baudų metimai – 73:69.

Žalgiris: J. Strelniekas 18 (7 rez. perd.), L. Lekavičius 14, N. Giffey 9 (6 atk. kam.), J. Lauvergne 9 (7 atk. kam.), J. Nebo 8 (6 atk. kam.), A. Milaknis 6, E. Mudiay 3, E. Ulanovas 2, T. Cavanaugh 2, M. Kalnietis 2.

„Lietkabelis“: K. Žemaitis 12, V. Lipkevičius 11.