Kaunas tvarkosi, o kauniečiai rotušę pasiekti sugalvojo kitaip – Kas vyksta Kaune

Kaunas tvarkosi, o kauniečiai rotušę pasiekti sugalvojo kitaip

Skaitytojo nuotr., „Kas vyksta Kaune“ montažas

Kol jaukus pasivaikščiojimas Vilniaus gatve neįmanomas, kauniečiai šiltą sekmadienį rado kitą kelią į Kauno širdį. Iki Vytauto bažnyčios vyrukai atplaukė baidare, o Rotušės aikštėje dar ir nudžiugino praeivius linksma fotosesija.

„#Kaunastvarkosi! O aš sakau, rasim ir kitų būdų pasiekti rotušę“, – portalui rašė Deividas, pasidžiaugęs, kad oras sekmadienį leido maloniai keliauti vandens transportu. 10 val. pajudėję nuo hidroelektrinės, maždaug po trijų valandų kauniečiai jau švartavosi prie Vytauto bažnyčios.

„Norėjome pamatyti Kauną kitu kampu. Maršrutas labai lengvas, kuriame būtų sunku ir suklysti. Dėl šiltos dienos net teko atsikratyti kai kurių drabužių. Rekomenduočiau kiekvienam kauniečiui išbandyti šita maršrutą, norint geriau pažinti savo gimtąjį miestą“, – pamatyti Kauną iš vandens kvietė puikaiis kadrais pasidalijęs vyras.

Deividas pridūrė, kad baidarininkai prie rotušės sulaukė nemažai dėmesio, daugybė žmonių norėjo nusifotografuoti baidarėje.

Dėkojame kauniečiams už tai, kad praneša apie aktualius įvykius. Jei ir jūs norite pasidalinti savo informacija ar nuomone apie Kauno aktualijas, rašykite pasinaudoję spec. forma „Pranešti naujieną“ arba per „Facebook“ puslapio privačias žinutes.

Rekomenduojami video
TOP NAUJIENOS
SUSIJUSIOS NAUJIENOS
Naujausios žinios
EISMAS
112
LAISVALAIKIS
KULTŪRA
VERSLAS
MOKSLAS IR IT
SPORTAS
POLITIKA