Užfiksavo veiksmą Aleksoto aerodrome: pusvalandį vaikėsi su švyturėliais ir reikalavo sustoti – Kas vyksta Kaune

Užfiksavo veiksmą Aleksoto aerodrome: pusvalandį vaikėsi su švyturėliais ir reikalavo sustoti

Šeštadienį „Kas vyksta Kaune“ pasiekė vaizdo įrašas iš S. Dariaus ir S. Girėno aerodromo Aleksote. Anot kauniečių, čia bent pusvalandį su švyturėliais ir garsiniais signalais buvo persekiojamas automobilis. Galiausiai pavyko išsiaiškinti, kad aerodrome vyksta Lietuvos policijos mokyklos mokymai.

„Kažką labai gaudo Veiverių gatvėje, S. Dariaus ir S. Girėno aerodrome. Pačiame oro uoste matosi daug mirgalų, gal pusę valandos vaikėsi su švyturėliais ir garsiakalbiais. Toliau bėga, suka ratus ir nestoja, o policija iš paskos pro garsiakalbį rėkia, kad stotų“, – apie 9.30 val. stebėjosi skaitytoja.

Jos vertinimu, persekiojamas automobilis galėjo būti „Volkswagen Sharan“, šio vairuotojui iš policijos ekipažo vis griaudėjo nurodymas „stojam, stojam“. Vaizdo įraše matyti bent du policijos automobiliai, autobusas, kelios kitos transporto priemonės, būrelis žmonių.

Tiesa, Kauno apskrities vyriausiojo policijos komisariato (VPK) budėtoja ankstyvą popietę portalui nurodė, kad jokio iškvietimo Veiverių gatvėje, Europos prospekte negauta, pareigūnai neturėjo duomenų apie aerodrome fiksuotą įvykį.

Sujudimo priežasties negalėjo įvardyti ir Lietuvos aviacijos muziejus – bendruoju informacijos telefonu atsiliepęs vyras sakė, kad aerodromas ir muziejus yra „dvi atskiros respublikos“, o muziejaus darbuotojai apie specialiųjų tarnybų reikalus nieko nežino.

S. Dariaus ir S. Girėno aerodromo vadovas Justas Limanauskas, galų gale pasiaiškino, kad Aleksote vyksta Lietuvos policijos mokyklos mokymai ir patikino jokios nelaimės nenutikus. Mokymus baigti numatyta sekmadienį.

Šią informaciją „Kas vyksta Kaune“ po netrumpo tyrimo patvirtino Kauno apskrities VPK atstovė žiniasklaidai Odeta Vaitkevičienė.

Dėkojame kauniečiams už tai, kad praneša apie aktualius įvykius. Jei ir jūs norite pasidalinti savo informacija ar nuomone apie Kauno aktualijas, rašykite pasinaudoję spec. forma „Pranešti naujieną“ arba per „Facebook“ puslapio privačias žinutes.

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on email
Rekomenduojami video
SUSIJUSIOS NAUJIENOS
Naujausios žinios
EISMAS
112
LAISVALAIKIS
KULTŪRA
VERSLAS
MOKSLAS IR IT
SPORTAS
POLITIKA